LV RU
www.sudzibas.lv Ergo Krāpšana

ERGO - Krāpšana

Pirms veikt veloergometrijas izmeklējumus, sazinājos ar ERGO divreiz telefoniski, lai noskaidrotu, vai šādus pakalpojumus apdrošinātājs sedz. Abas reizes man tika sniegta apstiprinoša atbilde. Pēc izmeklējumiem, pārcentos un papildus čekam pievienoju nosūtījumu no ģimenes ārsta (jo tas parasti ir minēts aprakstā). Atbildi nesaņēmu kādu nedēļu, līdz atnāca negatīva atbilde. Vairākas rezies sazvanījos, taču ar konkrēto personu vārdā Marina Zaharčuka sazināties neizdodas, jo ar viņu nav iespējams savienot, uz e-pastiem neatbild. Saņēmu anketu, lai varētu novērtēt servisu, jo viņiem tas esot svarīgi. Izrādās, ka nav gan, jo uz to vel aizvien ne viens nav atbildējis!!!!
Pati 9 gadus esmu nostrādājusi viesnīcu biznesā un man ir neizprotams ka var solīt klientam, neizpildīt un vel nereāģēt uz atsauksmēm! Šo kompāniju noteikti neiesaku!

Komentāri (1)

Er ERGO Latvia 05.05.2016

Labdien!
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Lai varētu to pienācīgi izprast, rast risinājumu un sniegt Jums atbildi, mums ir nepieciešama papildu informācija par apstākļiem, Jūsu polisi utt.
Jūsu zvanu gaidīs ERGO Veselības apdrošināšanas atlīdzību regulēšanas nodaļa, tālr. 67081918.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay