www.sudzibas.lv Ergo Krāpšana

Ergo - Krāpšana

Atlīdzības pieteikumi tiek izskatīti pavirši un kļūdaini. Dienām jāgaida, kad lēmums tiks pārskatīts. Tiek apzināti meklētas iespējas kā samazināt atlīdzības apjomu. Netiek izskatīti visi iesniegtie dokumenti. Pavirš a attieksme pret klientiem. Atlīdzība tiek izskatīta ātri un sasteigta samazināta atmaksa, lai klientam nebūtu iespējas saņemt pilnu atlīdzības atmaksu.

09.02.2023

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 09.02.2023

Labdien!

Pateicamies par Jūsu viedokli. Mums ir ļoti svarīgi saņemt klientu atgriezenisko saiti, jo tas vienmēr palīdz pilnveidot klientu apkalpošanas procesus. Lai labāk izprastu, ar kādu situāciju esat saskāries, to pārskatītu un atbildētu uz jautājumiem saistībā ar atlīdzību izmaksu, laipni aicinām sazināties ar mums personīgi, rakstot uz e-pastu [email protected].

Jauku dienu vēlot,
Jūsu ERGO

D Dom2 10.02.2023

О, опять это гов. Нище Ergo. Будьте осторожны, подают в суд на своих клиентов по поводу регресса по octa. Выплатили какую то нереально огромную сумму и все повесили на своего клиента.
Еще был случай у знакомой - попросила свой страховой капитал у Ergo, на который имела право. Отказали, предложили выплатить в течении 20 лет по частям, просто кинули в критический момент. Инфляция за 20 лет просто уничтожила бы эти деньги. Это ненормально, когда их оператор просто в открытую говорит, что не советует страховаться в ergo. Гниленькая контора.