www.sudzibas.lv Ergo Ja vēlies nelaimē būt viens, tad apdrošini mājokli ERGO!

ERGO - Ja vēlies nelaimē būt viens, tad apdrošini mājokli ERGO!

Ja vēlies nelaimē būt viens, tad apdrošini mājokli ERGO!
Vismaz mājokļa apdrošināšanas gadījumā rekomendēju mest lielu līkumu ap šo apdrošināšanas kompāniju un izvēlēties kādu citu. Visticamāk, ka atlīdzību par iespējamiem bojājumiem no ERGO jūs nekad nesaņemsiet. Par to ir parūpējušies kompānijas “smadzeņu akrobāti” rakstot noteikumus. Piemēram, zaudējumi ko izraisījusi sniega slodze, tiek uzskatīta par pamatotu tad, kad 12 stundu vai īsākā laikā nokrīt 20 cm un vairāk sniega. Pie tam par atskaites punktu objektam Jūrmalā tiek ņemti vērā dati no Latvijas Universitātes meteoroloģiskās stacijas, kas atrodas 30 km attālumā no objekta. Jebkuram ir skaidrs, ka sniega segas biezums visā valstī nav vienmērīgs un snigšanas intensitāte var būtiski atšķirties, īpaši jūras piekrastē. Domāju, ka arī vēja radītu zaudējumu gadījumā, vēja ātrums 18 m/s tiks mērīts Rīgas centrā nevis jūras krastā.
PS Pirms ERGO mājokli biju apdrošinājis IF. Apdrošinātāja maiņas rezultātā zaudēju EUR 3000.

08.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 14.12.2021

Cienījamo klient!

ERGO rūpīgi izvērtē katru apdrošināšanas gadījumu, un tiek ņemti vērā gan faktiskie lietas apstākļi, gan apdrošināšanas līguma nosacījumi. Lai saņemtu detalizētu skaidrojumu tieši par Jūsu lietu, aicinām sazināties ar ERGO Klientu apkalpošanas centra speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 1887 vai nosūtot informācijas pieprasījumu uz e-pastu [email protected]

Komentāri (1)

G Gulbenietis 08.12.2021

Autor, tāpēc vajag kāpt uz jumta un tīrīt sniegu, nevis gaidīt, kad māja iebruks. Kas attiecas uz apdrošinātājiem, tad, protams, ir simt un viens noteikums, lai neko nemaksātu. Tāpat daudzi pērk dārgās octas. Es vienmēr ņemu lētāko, kaut arī katru gadu mainās lētākā piedāvājuma firma, tāpat zinu, ka avārijas rezultātā būs kapeikas un tās pašas būs jāizlūdzas. Protams, octa gadījumā, ja netaisa viņu serviss, vēl iet pvn nost. Kaut savā servī taisot par to pašu naudu, sanāk izdevīgāk, nekā viņiem ar pvn :D. Par tavu gadījumu, paļubomu pat, ja iedotu piķi, tad labi, ja uz materiāliem pietiktu, pašam remontējot.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes