www.sudzibas.lv Ergo Izvairieties no ERGO

Ergo - Izvairieties no ERGO

Apdrošināju savu a/m ERGO. Tā nu sanāca, ka pēc 8 mēnešiem man to nozaga pie mājas, kamēr es pats biju darbā. Griezos pie sava apdrošinātāja ERGO un sākās lietas izskatīšana. Visi dokumenti un atslēgas abas bija man uz rokas.It kā nebija iemesls vilkt lietu garumā, bet ERGO izmeklētāja ( despotiska ) mēģināja atrast iemeslus mistiskus, lai tikai izvairītos no apdrošināšanas atlīdzības maksāšanas. Tādā veidā manu lietu novilcināja 3, 5 mēnešus, man bija jāuzraksta 3 paskaidrojumi nesaprotami un pat jāuzraksta par privātām kredītsaistībām ar banku, kas vispār nebūtu attiecināmas uz doto lietu. Var teikt "izrakņāja" visu manu dosjē. Jutos vienkārši pazemojoši. Rezultātā, kad neko nevarēja atrast, lai man nemaksātu atlīdzību, vienkārši gandrīz uz 50% samazināja atlīdzības apmēru, teikdami, ka tāda ir tirgus vidējā cena manai a/m. Vārdu sakot - piečakarēja. Neiesaku apdrošināt ERGO savu kustamo un nekustamo īpašumu. Un galvenais - pati attieksme, nevis kā pret lojālu klientu, bet kā pret ļaunāko ienaidnieku. Jutos pretīgi!

H he he 15.03.2011

visi priecīgi un laimīgi kamēr Tu maksā naudiņu viņiem.

A Ainars 15.03.2011

Tieši tā! Man vēl no paziņas ir informācija, kā ERGO apejas ar saviem darbiniekiem, kuri gadiem ir bijuši lojāli pret kompāniju - vienkārši murgs. Apmelo un baumo. Pretīgi, ka tāda kompānija nodarbojas ar tādām lietām. Vadība ir ļoti zemā intelektuālā līmenī. Kā zināms - zivs pūst no galvas!

E EasyNote 15.03.2011

Ko var bārstīties ar veciem sakāmvārdiem, noteikumi jālasa! Ja apstākļi jānoskaidro, tad apdrošināšanas sabiedrības var novilkt lietu līdz 6 mēnešiem, kā arī apdrošināšanas summa polisē nozīmē tikai un vienīgi "maksimālo" atlīdzības summu, bet zādzības un bojāejas gadījumā tiks izmaksāts tik, cik reāli auto maksā tirgū uz zādzības datumu. Jānovērtē savs auto reālajā vērtībā, nevis iegādes vai iedomātajā un vēlamajā. Neesmu ERGO darbinieks, vienkārši kaitina, ka cilvēki raksta muļķības bļaustoties apkārt nezinot un nesaprotot lietas būtību. Kāpēc nepasūdzēties pašā ERGO? Neuzrakstīt pretenziju? Ja tas nelīdz - doties uz ombudu vai vēl kādu attiecīgo iestādi??? Ja sūdzies, tad ar konkrētiem datiem un informāciju, nevis radi potenciālajiem ERGO klientiem negatīvu attieksmi!

A Ainars 16.03.2011

Esmu daudzus gadus pret ERGO bijis ļoti lojāls un arī visiem saviem draugiem to ieteicu, bet es nebiju pirmais no draugu pulka, kuru piečakarēja ERGO un noteikumi tika lasīti un pārzināti. Viss sākas at elementāru attieksmi pret klientu! Ja katru, kuram ir noticis kāds zaudējums, uzreiz tur par noziedznieku, tad tā ir tikai un vienīgi sabiedrības vai sabiedrības cilvēku attieksmes izrādīšana! Tikai notiekot zaudējumam var patiesi novērtēt sabiedrības vērtību attiecībā pret klientu! Un runājot par a/m vērtību, ļoti labi zinu, ka apdrošinājuma summa nav jāskatās un vērtība tiek atlīdzināta pēc tirgus vērtības, tikai to tirgus vērtību ir jāņem vidējo, izvēloties vismaz 7-8 līdzīgas mašīnas, nevis 3 lētākās un jāpasaka - lūk jūsu mašīnai ir tik zema vērtība! Tā kā rakstu konkrēti un patiesi!

D Dace 16.03.2011

Nu kas, kas ERGO kā Vācu kompānija jau nu gan ir ar labu reputāciju izmaksu lietās, atšķirībā no citām komp.
Tev vnk nepaveicās.
Par kredītvēsturi gan ir normāli ja prasa info. ja nu tu pats to auto sev nozagi, lai nemaksātu līzingu vai lai tiktu pie naudas? Tas ir reāls scenārijs mūsdienās. Ja jau tik ilgi izmeklēja, acīmredzot bija aizdomas un nemaz tik nevainīgs neesi!

J Jānis 10.04.2011

Esmu ERGO klients jau ilgus gadus un varu apstiprināt, ka nekad nav bijušas problēmas ar izmaksām, bet tādi čakarmaņi kā tu ir pilna Latvija, kas vēlas savā maciņā dabūt lieku latiņu. Mans kaimiņš lielijās, ka kopā ar velvienu salika ielas vidū kopā mašīnas un uzlika kārtējo apdrošinātāju. Tādu kā rakstītājs, vainas dēļ mēs maksājam lielākus apdrošināšanas iemaksas (prēmijas). Spriežat paši.