www.sudzibas.lv Ergo Atsaka Remontu, kuru sastādījuši paša Ergo serviss..

Ergo - Atsaka Remontu, kuru sastādījuši paša Ergo serviss..

Trīs vārdos..
Pēc CSN, kur biju kā cietušais un tika noformēts protokols ar policijas palīdzību..
Devos uz vienu no diviem piedāvātajiem ERGO servisiem, lai veiktu auto apskati un sastādītu tāmi, lai serviss var uzsākt darbu.. Prasot tāmi nosūtīt uz epastu, saņemu atteikumu.. Zvanot uz Ergo, lai atsūta tāmi, atsaka.. Zvanot uz LTAB tiek pateikts, ka ir visas tiesības iegūt visu dokumentu kopijas.. Zvanot vēlreiz Ergo, tad šoreiz esot jāraksta iesniegums.. Uzrakstu iesniegumu, bet dokumentu nav.. Atbrauc Ergo eksperts, apskata auto un pasaka, ka auto tiks norakstīts, bet es to nevēlos, jo auto nav tādā stāvoklī, lai to norakstītu.. TA līdz 02.2018, apdrošināšana uz gadu un veikta motora un gāzes apkope.. Rodas jautājums, kam domāta ERGO apdrošināšana..? Viss ko varu pateikt, ka šajā kantorī, jo par uzņēmumu to nevar nosaukt, nevienam neiesaku drošināt savu auto, jo ja būsiet vainīgi, tad cietušais vērsīsies pie Jums, jo apdrošinātājs diemžēl iekasē naudu, bet remontus neveic..

A Artur Kaktins 17.12.2017
Страховка на авиабилет

Не покупайте у них страхоаку авиабилета, они ничего не возмещают, лишьберут себе деньги

L Linda_J 03.01.2020

Ergo ir laba apdrošināšanas kompānija. Nekādu problēmu ar viu man nekad nebija. Apdrošinoos tur jau 15 gadus. OCTA atlīdzības vienmēr tika izmaksātas ātri, aprēķins ir pareizs. Visi neskaidrie jautājumi tika atrisināti praktiski vienas dienas laikā. Autoservisu var izvēleties pašam no diezgan gara saraksta. To izvēli gan jāveic uzmanīgi, jo apdrošināšanas kommpānijas jau nav viiņeim priekšnieki un nevar atbildēt par remontuu.