www.sudzibas.lv EOMA SIA, T/A Saapio Netiek atgriezta nauda par atcelto pasūtījumu

EOMA SIA, T/A Saapio - Netiek atgriezta nauda par atcelto pasūtījumu

23. Septembrī pasūtīju preci, pēc nedēļas nolēmu uzrakstīt un pajautāt - kad saņemšu preci, uz ko saņēmu atbildi, ka preces nav noliktavā. Toties mājas lapā tā ir pieejema vēl joprojām. Piedāvāja pagaidīt 3-5 nedēļas, kamēr prece atkal būs noliktavā, vai maiņu uz kādiem citiem produktiem no esošā klāsta, kas ir noliktavā, vai atmaksāt dāvanu kartē vai veikt pilnīgu pasūtījuma atmaksu par trūktošo preci. Es palūdzu veikt pilnīgu pasūtījuma atmaksu par trūkstošu preci. Tad uzrakstīja man e-pastu, ka pasūtījums tika atcelts un tuvākajā laika atmaksās naudu atpakaļ. Atmaksu tā arī nesaņēmu. Rakstīju pāris reizes jautājumu, cik Ilgā laika viņi atmaksā atpakaļ naudu par trūkstošu preci, uz ko atbild katru reizi, ka sazināsies ar finanšu nodaļu un pēc iespējas ātrāk atmaksās. Kā es saprotu, naudu atgriezt atpakaļ uzņēmums neplāno, jo katru reizi tiek sniegta viena un tā pati atbilde.

N

M maridenis 11.10.2022

SAAPIO 26.augusta pasūtīju preci nav ne naudas ne prece tik atrunājas ,bet interneta mājas lāpa preci piedāva un ar lielu atlaidi,.

I Ilze918273 13.10.2022

Es pasūtīju 15.jūlijā un arī saņēmu atbildi, ka prece būs pēc 3-5 nedēļām. Un tā visu laiku... Prasīju naudu atpakaļ, vēljoprojām nav.

M maridenis 14.10.2022

Labdien vai Jūs vēl kaut kur rakstījāt par to SAAPIO.Vajadzētu kaut ko d

I Ilze918273 15.10.2022

17. Oktobrī tagad paliks 14 dienas kopš viņi solīja atgriest naudu. Pagaidīšu līdz 17. Datumam. Vērsīšos PTAC jebkurā gadījumā.

M maridenis 21.10.2022

Labdien man šodien ieskaitīja naudu no saapio

A Agnese Klavona 28.10.2022

Man 5atcela sutijumu un vajadzeja24but nauda I atpakal tà arî nav.

M maridenis 18.10.2022

Labdien,nu ka Jums beidzās.

I Ilze918273 18.10.2022

Sveiki :) neesmu dabūjusi naudu atpakaļ, uz epastu arī neatbild. Iesniedzu iesniegumu PTAC. Īsti neko jau vairs nevar darīt...

N Ninomiya 18.10.2022

Labdien! Pagaidām klusums

A Agnese Klavona 28.10.2022

Man arî vini neatgriez naudu.

I Ilze918273 04.11.2022

Vēljoprojām klusums!

N neinese 05.11.2022

Labdien, man tāda pati situācija. Saapio.lv vairs neatbild uz maniem e pastiem un sazvanīt nevar. Prece i-netā ir, bet manu pasūtījumu neizpilda, pašā sākumā sakot, ka prece neesot noliktavā. Pasūtījums no manas puses un naudas pārskaitījums notika 18.07.2022.

I Ilze918273 05.11.2022

Man 15.07. Pasūtijums. Tas pats stāsts. :(

N neinese 09.11.2022

Vai kāds ir jau vērsies PTAC!?

I Ilze918273 09.11.2022

Esmu iesniegusi iesniegumu. Laikam kādas 2 nedēļas jau pagājušas. Mēnesi jagaida līdz atbildei.

N neinese 09.12.2022

Sveiki, ir noticis neticamais- šodien pakomātā saņēmu atlikušo pasūtījumu, bez jebkāda brīdinājuma… un ar atvainošanās vēstuli :)