AtrisinātaEOMA SIA, T/A Saapio - Slikts serviss

Saskāros ar problēmu. Pasūtīju divas preces no saapio.lv 31.07 par 51.00eiro. Joprojām neesmu saņēmusi savas preces. Mēnesis jau riņķī. Rakstu arī viņiem uz e-pastu un nav atbildes. Zvanu uz klientu atbalsta tālruni neviens neceļ vai noliek klausuli. Agrāk arī biju sūtījusī, bet tad viss noritēja bez aizķeršanās.
11.08 saņēmu ziņu no viņiem kad sūtījums ir ceļā, izsekojot omnivu parādās tikai: eventshipping information receiveddate11.08.2021 10: 54location - nav pat pieejama vieta kur atrodas mans sūtījums. Omniva teica ka prece nemaz nav vēl izsūtīta. Esmu ļoti dusmīga un neapmierināta šoreiz! Kā varu atgūt naudu atpakaļ?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kraudzena1990 31.08.2021

Uzņēmums pārzvanīja, un teica ka 5darba dienu laikā tiks atsūtīts sūtījums. Ja kaut kas nebūs tā kā vajag tad ar mani sazināsies personīgi un visu nokārtos. Atvainojās par sagādātajām neērtībām, jo 26 augustā ticis atjaunots mans telefona numurs.