www.sudzibas.lv Enri Šausmīgs serviss

"Enri" Automazgātava - Šausmīgs serviss

Jau daudzus gadus braucu auto mazgat uz Enri Brivibas iela, bet pec pedejas reizes esmu ieverojami mainijis domas par so kantori. Es nesaprotu kadam amuram ir jabut, lai par to ka auto ir gatavs, pazinotu kaut ko pasakot kafejnica un pat nesagaidit akceptu, ka kads to ir uztevris, aiziet. Pietam nepieverst uzmanibu tam, ka vairak ka 15 min ta ari neviens neierodas pec auto ir elementara nenovidiba pret klientu. Totali sachakareja garigo pec jau ta smagas dienas. Ta ka, ja jutat, ka parak ilgi neviens par jums neliekas ne zinis ir pasham jaiet intereseties, jo iespejam auto jau ir nomazgats un iztirits. Jaatzist, ka citur setviss tomer ir labaks un ari cenas. Secinajums: ne vienmer vajag palauties uz ieradumu, bet meklet vietu, kur tu esi gaidits klients.

V

На Энри на Бривибас за мойку салона только деньги берут, по факту только пылесосят, полощую коврики (и то не все) и протирают панель.

в итоге стойка руля сверху вся в крошках, панель в разводах, в щели вокруг магнитолы забита пыль (обычно ее кисточкой вычищают, но только не в энри), боковая дверь - как были пятна от напитков так и остались - просто прошли тряпкой, пару раз поелозить и след убрать не дано!

ну и самое главное, на мойку отдал чтобы ребенка можно было возить в чистой машине. но уже дома прошелся сам влажной салфеткой по заднему сиденью, куда ставил детское кресло - результат в приложении.

Цена "сервиса" была в районе 20 евро..

S Stanislavs Holkins 26.03.2017

Vajadzēja pasūtīt ādas apstrādi. Savādāk viņi tikai izsūc tos sēdekļus... Tāpēc arī lupata netīra.

G Ginta 07.02.2023

Šķiet, nekas nav mainījies un palicis tikai sliktāk, arī attieksme nemainīgi nedraudzīga. Piedevām- cenas uzkāpušas debesīs!

S Stanislavs Holkins 11.02.2023

Norādiet adresi. Enri ir 4 automazgātuves. Un kas tieši jums nepatīk apkalpošanā. Runājot par cenām, aplūkojiet rēķinu par dzīvokli. Ūdens, elektrība... laikam tur vis kļuvis lētāk?