www.sudzibas.lv Enri Bojājums

Enri - Bojājums

Aizvedu mašīnu nomazgāt + salonu iztīrīt. Sarunājām, ka zvanīs, kad būs viss izdarīts. Tā arī bija - zvanīja, bet pēc mašīnas varēju aiziet tikai pēc stundas. Parasti viņi paši izdzen ārā un atstāj stāvvietā. Tad nu gāju pēc mašīnas, bet stāvvietā nekur neredzēju. Iegāju iekšā, lai noskaidrotu, kur ir mašīna un lai varētu samaksāt. Priekšā bija darbinieks, kurš ļoti slikti runāja latviski, bet es krieviski, varētu teikt, ka vispār nesaprotu. Bet kaut kā sapratāmies un teica, ka viņš izdzīs ārā mašīnu, lai es gaidu ārā. Tā nu es gaidīju kādas 20min. Tad mani ieaicināja iekšā un teica, lai pati izdzenu. Tad jau likās, ka kaut kas nav kārtībā. Un, protams, tā arī bija. Piesēdos pie stūres un nevarēju piedarbināt mašīnu. Vispār nekādas pazīmes, ka mašīna varētu pielekt. Es viņam prasīju, kas par lietu, kāpēc nevaru piedarbināt. Protams, ka atbildi nesaņēmu, jo nemāceja latviski izteikties, bet viņam vajadzēja steidzami dabūt ārā mašīnu. Un izstūma viņu, pēc tam mēģināja pats ar vadiem no citas mašīnas piedarbināt, jo domāja, ka akumulators nosēdies, lai gan pirms mēneša tika jauns nomainīts. Ar vadiem arī nesanāca piedarbināt, tā nu kādu stundu viņš mēģināja līdz pieleca, bet nedarbojās ne Gaismas, ne pagriezieni. Tā nu kaut kā tiku līdz mājām, kas bija netālu, bet pēc tam atkal piedarbināt mašīnu neizdevās. 3 dienas nostāvēja, ieliku sildītāju salonā uz visu dienu un tad jau kaut kāda darbība parādījās. Vismaz varēja piedarbināt.
Skaidrs bija tas, ka tā nebija mašīnas vaina, bet gan darbinieku. Nezinu kā tā mašīna tika mazgāta un salons tīrīts, ja mašīna pēc tam nebija braucama. Kā arī tika noskaidrots, ka mitrums bija ticis šofera pusē priekšējam airbag, kurš nenostrādāja pilnvērtīgi attiecīgajā situācijā.
Protams, apzinos, ka es varēju rīkoties šādā situācijā pavisam savādāk un tā vienkārši neaizbraukt prom, bet diemžēl, valodas barjera un citi faktori traucēja atrisināt šo problēmu, kā arī netika paņemts čeks.
Bet gribēju padalīties ar savu pieredzi, lai nepieļautu tādas kļūdas un iesaku nevest šeit mazgāt savas mašīnas.

10.03.2020

T

V vitols 10.03.2020

Nevaru saprast par ko tu sūdzies.

J Jurijs 10.03.2020

Tad jau tve arī ar tām valodām ir problēmas.

X xlr8 10.03.2020

Sūdzība par to, ka automazgātavas lieto ūdeni lai mazgāt mašīnas. Kad līst lietus un automašīna neiedarbojas - lābāk rakstīt CSDD sūdzību ar jautājumu "kāpēc uz ceļa ir ūdens?", nevis atvēzt mašīnu autoservisā.