www.sudzibas.lv Enri Par pakalpojumu samaksāju, bet nesaņēmu

Enri - Par pakalpojumu samaksāju, bet nesaņēmu

29.03.2022. Aizvedu automašīnu Ford Mondeo uz krēslu ķīmisko tīrīšanu par kuru samaksāju 72€. Kad saņēmu krēsli bija pilnīgi slapji un līdz ar to izskatījās arī tīri (melns drēbes salons) . Līdz 01.04.2022. Vairākas reizes dienā mašīnu uz apmēram stundu vai mazliet vairāk iedarbināju, lai salonu izžāvētu. Par cik zināju ka šonedēļ bez mašīnas varēšu iztikt tādēļ tieši tagad šī ķīmiska tīrīšana. Tagad kad krēsli it izžuvuši izskatās tieši tāpat kā bija, ja ne vēl sliktāk. Nebija baigi netīri, vienkārši pieputējusi un kad uz tādiem izlej piemēram tīru ūdeni tam izžūstot paliek pleķi no kuriem gribēju atbrīvoties, bet šie pleķi palika tikai vairāk. Naida izmesta vējā. Piedāvā mēģināt tīrīt vēlreiz, bet man nav iespēju vēl 4 dienas iztikt bez auto kamēr žūst salons, turklāt atkārtota nekvalitatīva tīrīšana arī nav vajadzīga.

01.04.2022