www.sudzibas.lv ELVI Slikts serviss, cenu neatbilstība

Vita Mārkets Elvi , Jūras 17, Liepāja - Slikts serviss, cenu neatbilstība

Labdien!
Iepērkoties veikalā Elvi pie kases konstatēju cenas neatbilstību izvietotajai cenu zīmei plauktā. Lielgraudu biezpiena cena plauktā stipri atšķīrās no kases sistēmā reģistrētās, izteicu pretenziju par to kasierei.-uz ko kasiere nereaģēja vispār, tāpēc pati devos pie plaukta un konkrēto cenu zīmi atnesu. Tad nu dabūju noklausīties veselu gūzmu attaisnojumu, kas manuprāt vispār bija nevietā un mani kā pircēju neinteresē (pati strādāju tirdzniecībā jau 24 gadus un visas šīs nianses man saprotamas).Tā vietā , lai par starpgadījumu atvainotos un radušos kļūmi nodotu risināt kādam no zāles darbiniekiem, kasiere burkšķēja par darbinieku nepietiekamību, par to ka tiekot pārmesta neko nedarīšana utt. Es atvainojos-neko tādu nepārmetu vienkārši palūdzu risināt cenu atbilstību , lai kādam vēl nebūtu pretenzijas. Mājās ielūkojoties čekā ieraudzīju vēl vienu neatbilstību-arī Tēja Elephant plaukta zīmē bija par citu cenu. Viss it kā nieks, ko varēja atrisināt ar vienkāršu frāzi-"atvainojos, vai par šādu cenu šo produktu pirksiet?"' Tāds variants vispār netiek piedāvāts, jo čeks jau pabeigts un diez vai attiecīgā kasiere Dagnija bez vadītājas iejaukšanās būtu vēlējusies veikt kasē atmaksas čeku .Noskaņojums sabojāts, jau tā reti iegriežos Elvi, kurš sludina-PAR SAVĒJIEM...bet pats savējos darbiniekus diemžēl Servisa soļos neapmāca. Tagad ilgi šeit neiegriezīšos.
Ar cieņu Inga [slēpt]@inbox.lv)
03.04.2022.

B Brīvmane Ieva 25.03.2022
Cenu pārbaudes aparāts, cenas

Joprojām nav salabots cenu pārbaudes aparāts!?😡😡😡😡😡 P.S Ar cenām arī pilnīgs bārdaks!

Pepe58 04.05.2023

Šadu sudzibu, bus ļoti daudz turpmāk. Apmāna klientus.