www.sudzibas.lv ELVI Жалоба на сотрудникав Элви

ELVI - Жалоба на сотрудникав Элви

Меня поражает отношение сотрудникав магазина Элви то как они разговаривают с покупателями Часто и неоднократно грубят пожилым людям и кричат на них , Хотя чево там ожидать если за кассай сидит тупая блондинка Если не нравится работа тогда чево там работает ,Пусть тон немного свой понизит и изменит своё отношение к лодям ,Потом мне тоже это очень понравилось Второй кассир вообще сидит в наушниках и даже не слышит покупателей Покупатели ево спрашивают а тот их не слышит ,Потом ещё тоже сколько раз было что я вечером приходила в магазин а от кассиров несёт перегарам аж стоять рядом невозможно, и самое последние это то что они продают порченную продукцию Я вот во вторник купила колбасу у них докторскую Пришла домой хотела уже нарезать а она зелёнава цвета и потом ещё паштет который покрытый плесенью Плюс порченные салаты продают которыми травятся ,Вообщем я не советаю людям ходить в этот магазин , лучше едьте в булдури,лиелупе закупатся или в каугури ,понимаю что не все могут вот так вот ездить куда то в другой район Но я просто дала совет вот и всё ! .

E

donna b 23.02.2013

Не покупайте колбасу в упаковке, на напоритесь на гнилье. Правда может быть красивого цвета, а на вкус как крашеный соевый картон. Салаты тоже только на развес можно покупать. В Стокманне, Скае и иногда в Максиме.

R Russkij blja 24.02.2013

Smikņa a ti ebalo to svojo prikroj, Kto zdesj govorit shto vsjo dorogo eblanka, zdesj 4elovek Napisal pro otnoshenie sotrudnikav k pokupatelem i pro por4ennuju produkciju, tak shto es4o svoim eblom pere4itaj raskaz i potom uzhe pishi koment ujoba!!!

V Veroniqque 24.02.2013

Не знаю как там насчёт магазина, может и правда всё ужасно, надо обращаться к руководству с жалобами(хотя вряд ли поможет). НО вот правописание ужасное. Неужели прежде чем выставить написанное нельзя перепроверить.
А потом ещё пишут "Хотя ЧЕВО там ожидать если за КАССАЙ сидит тупая блондинка".

R Russkij blja 25.02.2013

da pizdec navernoe etomu magazinu budet, Zhaloba krasivaja, toljko vot oshibok mnogo v tekste, A. tak zhaloba horoshoja ;) takoj neplohoj udar po ih reputacii

donna b 26.02.2013

**takoj neplohoj udar po ih reputacii** aga, vot prjamo zavtro i zakrojut etot magazin. Jesli bi posle vseh zalob zdes zakrivali bi magazini, parikmaherskije, picceriji, sushi bari, stomat. kliniki, to ljudam pisat bilo bi nechego :) i mi vse hodili bi v odin magazin. Centralnij. LOL.

R Russkij blja 26.02.2013

Da mne voobshe pohuj na eti magazini i pro4iju huinju v latvii Ja vse ravno zagranicej zhivu

donna b 26.02.2013

**Ja vse ravno zagranicej zhivu** у вас там *за границей* нечего критиковать? Или может вы в России живете? Вот там уж непаханное поле!!!

L lefduspuķe 26.02.2013

Vēlos atbildēt uz vēstuli, adresētu Elvi apkalpojošam personālam. Strādāju Dubultu Elvi Strēlnieku prospektā 1. Esmu gaišmataina sieviete un strādāju pie kases aparāta. No vēstules sapratu, ka esmu – citēju: „stulbā blondīne.” Radās vēlēšanās sevi aizstāvēt. Tātad, par stulbumu. Man ir augstākā pedagoģiskā izglītība un vairāk kā piecpadsmit gadu pedagoģiskā darba stāžs. Ko tik traģisku, kā šī vēstule, vēl nebiju redzējusi. Atļāvos izlabot „NEDAUDZĀS” gramatikas kļūdas. Varbūt arodslimība? Tagad to visu var novērtēt manā darba vietā, pie ieejas veikalā.
Domas par stulbumu tad nu atstāšu katra paša ziņā, tikai, atļaušos atgādināt, ka ir tāds dokuments, kā ANO cilvēktiesību deklarācija, kurā ir runa arī par cilvēka goda un cieņas aizskaršanu. Cienījamais vēstules autor, ja protat lasīt, varbūt palasiet. Tas neapšaubāmi uzlabos gan Jūsu valodas prasmes, gan gramatiku. Iespējams, arī attieksmi pret apkārtējiem.

Ar patiesu cieņu, „stulbā blondīne” no Elvi.
26.02. 2013.

A AnzhelikaSisaeva 01.03.2013

Man ari ta situacija bija tikai Centra :(

N nika1 03.03.2013

Trakākais ir tas, ka tā tiešām ir taisnība. Žēl, ka Dubultos ir tik maza veikalu izvēle.
Ieteikums kasierēm - nu tiešām, lūdzu piedomājiet pie apkalpošanas kultūras. No jums strāvo tāda augstprātība, it kā jūrs srādātu nez kādā brenda veikalā. Tas no malas tiešām izskatās prasti. Nav jau tirgus.. Puisi austiņās arī esmu ievērojusi.
Piekrītu, ka nosaukt par "stulbo blondīni" nav korekti, bet no otras puses, kādēļ tad cilvēks ar "augstāko pedagoģisko izglītību un vairāk kā piecpadsmit gadu pedagoģiskā darba stāžu" strādā veikalā par kasieri??? Turklāt, spriežot pēc jūsu (rakstu ar mazo burtu, jo esat vairāki nelaipni kasieri) izturēšanās un attieksmes, izskatās, ka jums īpaši šis darbs neiet pie sirds.
P.S. Varbūt būtu vērts biežāk iegriezties RIMI vai DROGAS un pamācīties no kasierītēm, kā tiešām ir jāstrādā ar klientiem. Turklāl, marts ir "laba servisa" mēnesis!

Ar cieņu,
Brunete

L lefduspuķe 03.03.2013

Gribās atzīt arī savu vainu. Nav dūmi bez uguns. Kā pie sestdienas ir laiks pārdomām. Iekāpu jau elektrovilcienā Dubulti - Rīga, apsēžos un skatos, vagona durvis vaļā, abās pusēs atstutētas ar smukām koka pagalītēm. Klāt plāksnīte, ka projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Es jau saprotu, ka tas ir, lai svaigais vējš apskalo braucēju kājiņas un tiem nav jāmokās ar kāju sēnīti. Ne jau par velti Latvijas Televīzija vismaz reizi stundā reklamē Lamisil reklāmu. Vaicāju kontrolierei, cik tad Eiropa nodeva par katru pagalīti. Viņa sāka smieties, bet man jāraud. Ir vēl daudz tādu projektu, kuru iztrādātājiem ir jāsmejas, bet man jāraud.
Uzšķiru žurnālu "Sestdiena" 48. lpp. divas reizes izlasu reklāmu. Nodomāju, lūk, būtu žurnāla redaktors ar Eiropas līdzfinansējumu izstrādājis projektu par bļodiņu ar pelēkajiem zirņiem, Stīvenam Sīgalam nebūtu jāmokās.
Nav Dievs man devis pietiekami prāta. Nav. Un manā vecumā jau nav vairs uz ko cerēt. Gudrības zobi ar' izrauti.

Ar cieņu, stulbā blondīne.

N nika1 03.03.2013

Nu, visiem mums ir savas lielākas vai mazākas problēmas, bet vai tādēļ būtu jācieš apkārtējiem? Protams, "jācieš" - šajā gadījumā skaļi teikts, drīzāk - jābojā garastāvoklis - tādiem, kuri ir emocionāli nestabilāki. Diez vai..
Es pati to tā sakāpināti neuztveru, bet esmu redzējusi attieksmi pret pensionārēm/-iem. Tā nepatīkami. Nu neribētos man, lai pret manu mammu kādreiz kāds tā izturas (nelaipni, atbildes vietā uz kādu, varbūt nedaudz muļķīgu, jautājumu "uzrūcot"). Tā jau apkārt tik daudz pelēkā un negatīvā. Un tikai mūsu spēkos ir ko mainīt, tādēļ, kāpēc gan lai lieku reizi klientam neuzsmaidītu un nenovēlētu jauku dienu (no sirds)? Viss labais kādreiz nāk atpakaļ!

Jauku darba nedēļu,
Brunete

S saules 12.03.2013

jūs sakat, lai pamācās, kā kasieri strādā RIMI un DROGAS? Kasieri jau to skaita kā pantiņu un nejau no sirds vienkā ta priešniecība liek! Man kā pircējai tas'" Labdien, Jauku Jums dienu" galīgi nav vajadzīgs! Tas jau ir auto pilots! Un, ja jūs domājat, ka tas ir no sirds...?