www.sudzibas.lv ELVI Slikts serviss

ELVI veikals. - Slikts serviss

Sveicināti!
Esmu šokā par veikalu ELVI Augšlīgatnē.Šodien ieeju kārtējo reizi iepirkties.Nopirku Tukuma jogurtu pudelē. Aizeju mājās un konstatēju kad puse no jogurta ir izdzerts. Es nesaprotu kādi pārdevēji tur strādā. Aizbraucu atpakaļ uz veikalu un par to saņemu aizvainojumu:"Vajag skatīties ko pērc". Totāls murgs vienkārši.

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 01.08.2016

Labdien!

Paldies par informāciju.
Esam sazinājušies ar veikalu ELVI Augšlīgatnē, Nītaures ielā 5. Diemžēl pircējs nav uzrādījis iepirkuma čeku, tāpēc pārdevēja nevarēja apstiprināt, ka jogurts tika iegādāts ELVI veikalā. Šādos gadījumos aicinām vērsties pie ražotāja - uzpildes mašīnas kļūdas rezultātā produkta iepakojums var būt uzpildīts nepilnīgi.
Atvainojamies par radušos situāciju.

Ar cieņu,
ELVI - par savējiem!

C Chelsey 30.07.2016

Viņš nav izdzerts, šis ir jau kurais gadījums, kad vainīgs ir ražotājs, jo uzpildes mašīnas kļūmes rezultātā iepakojums nav uzpildīts kā nākas. :)