ELVI - Veikals

Baldones Elvi veikals ir kļuvis tik šausmīgs.. augļi un dārzeņi vienmēr ir bojāti, cenas kasē neatbilst tām, kas ir pie plauktiem. īpaši, ja tās ir akcijas cenas. Regulāri vakarā nav ne piena, ne maizes! Rindas bieži ir līdz pus veikalam.. Tas viss noticis kādu 3-4 mēnešu laikā. Nesaprotu, kas noticis, bet pat negribas tur iet!

R

M mja 17.05.2011

izskatas drizak, ka nomainijusies veikala vadiba, un pec regionaala vaditaju rikojuma, tiek samazinati zudumi, tirgojot vecu preci, vai netirgojot to nemaz.
ar maizi nenopelnisi tirgojot. mums pirceji nav pieradushi plkst. 18 neatrast plaukta savu iemiloto maizi.

V var 18.05.2011

Tur jau droši darbs produktu pārbaudītājiem, vai tādu pārtiku drīkst tirgot.

I ikas 31.07.2012

Kas ir ar to Baldones ELVI. Apkalpošana vienkārši briesmīga. Darbdienu vakaros no 17:00, kad pilns ar cilvēkiem, rinda stiepjas līdzveikala galam, vienmēr strādā viena kasiere, kura kustas gliemežu ātrumā. Pārējās vai nu plauktus krāmē vai ārā pīpē. Pilnīgi riebjas iet iekšā !