www.sudzibas.lv ELVI Maldinošas cenu zīmes

Elvi Veikali - Maldinošas cenu zīmes

Cienījamā veikala “Elvi” vadība, lūdzu sakārtojiet situāciju ar atlaidēm. Šī problēma ir pastāvīga. Katru reizi, kad izvēlos preci, kurai norādīta atlaide (iepriekš, salīdzinu preču kodus un akcijas darumus) , dodoties norēķināties pie kases, netiek piemērota. Neesmu no cilvēkiem, kas raksta sūdzības, bet konkrētais veikals man ir tuvu, iepērkos vairākas reizes nedēļā, bet nav patīkami pārmaksāt... Cienot citu cilvēku laiku, pie kases neiesaistos diskusijās ar kasieri (kura būtībā nemaz nav vainīga pie zāles darbinieku nolaidības/sistēmas nefunkcionēšanas) , bet nekad nesaņemu preci par akcijas zīmē norādīto cenu.

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 10.10.2019

Labdien!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Lūdzam norādīt konkrētā veikala adresi, lai mēs varētu atrisinātu šo jautājumu!
Ar cieņu,

ELVI

P

D Dace Koltova 11.09.2019

Jaiet pašai stradat tad nebus par ko sudzeties! Vieglak jau uzrakstit sudzibu neka pastradat tad redzetu ka izdresetu negribetu nekadas sudzibas vairs rakstit.Pasaki paldies ka vispar vel tadi veikali eksiste nevis sudzies pie katra nieka!

Joe Rogans👽 12.09.2019

Neviens jau nezin par kuru no visiem Elvi tagad iet runa.

A AGr 12.09.2019

Tā ir ELVI klasika. Sava veida krāpšana, kad mēģina nopelnīt uz mazāk vērīgiem pircējiem, kas pie kases nesalīdzina cenu atbilstību veikalā norādītajam. Šāda prakse ELVI bija jau vairāk kā 10 gadus atpakaļ. Pēc pāris tādām reizēm, kad pie kases secināju, ka cena neatbilst plauktā norādītajai (un, protams, atteicos produktu iegādāties, jo izvēlējos to tikai cenas dēļ), izlēmu vairs šajā veikalā neiepirkties. Var redzēt, ka 10 gadus vēlāk ELVI joprojām turpina piekopt šādu praksi. Norakstīt to uz sistēmas problēmām to diez vai var, ja tas turpinās vairāk kā 10 gadus.

G Greg Skvoznoy 10.10.2019

Могу сказать что Elvi на Эльвирас улице, уже задолжали с этим. На ценнике сыр по скидке 3.90 на кассе 8.20. И это только вчера.