www.sudzibas.lv ELVI veci produkti

ELVI - veci produkti

Neiesaku pirkt kaut ko no kulinārijas- šodien nopirku vecu vistas galertu. Tā vietā, lai kaut kā labotu situāciju, vadītāja knapi var kaut ko izdvest un pavāre vēl pamanījās dusmoties!!!! Labu apetīti tiem, kuri pārliek derīguma termiņus un novēlu sadzīvot ar savu sirdsapziņu.

S shizia 10.01.2013

HEHE, man draudzene ELVI strādā - kulinārijas stendā VISS ir taisīts no tā, kam beidzies derīguma termiņš. Rosolos ir vecas desas, izgraizīti, puspuvuši dārzeņi, vienīgais, kas tur ar labu termiņu - majonēze :D :D :D tāpat ceptās vistu filejas, kas pa piečuku kilogramā, loģiski necep no svaigām filejām. Vienreiz ar to vistu tur saindējos, tāpēc sāku ievākt info.
Un nedomājiet, ka citur ir savādāk! Maximā nopirku grillēto vistu - kauli iekšā bija pilnīgi zaļi. Izvēmos momentā. GATAVOJIET PAŠI! Ilgāks process, bet vismaz zināsiet, ko ēdat!

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 21.01.2013

Labdien,

Pateicamies par ikvienu viedokli attiecībā uz ELVI veikalu darbu, produkciju un apkalpošanu.
Rūpīgi pārbaudām ikvienu gadījumu, un arī šoreiz mūsu kvalitātes dienests izvērtēja sūdzību par kulinārijas kvalitāti Ogres veikalā.
Konkrētajā gadījumā pēc produkta atgriešanas veikalā, pircējs ir saņēmis atpakaļ naudu par pirkumu. Atgrieztais produkts ir pārbaudīts un tam nav fiksētas kvalitātes standartu problēmas. Iespējams, pie vainas ir garšvielas, kas lietotas produkta pagatavošanā.
Turpmāk pastiprināti pārbaudīsim kulinārijas produktu kvalitāti attiecīgajā veikalā un pircēju neapmierinātības gadījumā raudzīsimies kā risināt katru konkrētu situāciju.

ELVI veikali

S Sidza 21.01.2013

Pilnīgas muļķības. Naudu atdeva tikai tad, kad pieprasīju un gaļa bija vienkārši smirdīga.Šajā pasaulē dzīvoju pietiekami ilgi un arī gatavoju savai ģimenei jau 25 gadus, tā ka protu atšķirt vecu gaļu no svaigas. Gribētu zināt garšvielas, kuras piedod smaciņu. Bet paldies, nākamajā reizē es griezīšos uzreiz pie PVD. Šajā veikalā vienreiz jau jau esmu atdevusi atpakaļ iesmakušus vistas stilbus( skaitījās svaigi).

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 21.01.2013

Sveiciens vēlreiz!

Mūsu pircēji ir labākais kontroles mehānisms, kā varam izvērtēt mūsu veikalu darbu visā Latvijā. Tādēļ mēs ļoti priecāsimies, ja turpmāk ikvienas problēmsituācijas gadījumā nekavējoši rakstīsiet mums! Šādā veidā mēs kopīgiem spēkiem varēsim rast risinājumus katrai konkrētai situācijai un uzlabot mūsu veikalu darbu kopumā!
Savas sūdzības, iebildumus vai vienkārši ieteikumus sūtiet mums šeit: http://elvi.lv/pircejiem/atsauksmem/. Apsolām operatīvu reakciju uz ikvienu atsūtīto vēstuli.

Jūsu ELVI veikali

S Sidza 22.01.2013

Paldies par ieteikumu, bet laikam jau pircējam būs grūti kaut ko pierādīt bez citu iestāžu palīdzības. Mans gadījums bija spilgts piemērs tam- gaļa, kā izrādās, bijusi bez vainas. Un rezultātā es palieku vienkārši kašķīga kliente. Un pierādīt, ka taisnība bija mana, vairs nav iespējams.

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 22.01.2013

Sveiciens,

Šoreiz Jums nepiekritīšu, jo veikals jau atzinis savu kļūdu atgriežot atpakaļ naudu par pirkumu. Tā cenšamies darīt vienmēr, ja ir kaut mazākās aizdomas par nekvalitatīvu preci un pircējs spēj uzrādīt attiecīgos pirkuma dokumentus (čeku).
Iespējams, ka šoreiz komunikācijas process starp Jums un veikala vadību ir par pamatu neapmierinātībai un arī šeit atzīstam, ka ne vienmēr veikalu darbinieki atceras parunu, ka "pircējam vienmēr taisnība". Mēs cenšamies labot savas kļūdas un komunicēt ar klientiem - gan apmierinātajiem, gan tiem, kuri kaut kādu iemeslu dēļ Jūtas neapmierināti. Tādēļ esam radījuši vairākus veidus kā pircējiem paust savus ierosinājumus, kritiku un sūdzības - nepastarpināti līdz tiem cilvēkiem, kas spēj un grib palīdzēt.

Jūsu ELVI veikali

J.L. 22.01.2013

Par ELVI veikalu kulināriju varu teikt tikai to labāko. Man ļoti garšo ELVI gatavotie salāti. Tas, ka salātos griež arī vizuāli izbrāķētos dārzeņus, manuprāt, ir visiem zināms. Tā notiek ne tikai ELVI veikalos. Bet par "veciem" produktiem gan ļoti šaubos.

S Sidza 23.01.2013

Es neapgalvoju, ka visos ELVI ir slikta produkcija. Bet uz Ogres ELVI esmu savu izvēli izdarījusi- man ir iespēja iepirkties citā veikalā. Tāds tas cilvēks, diemžēl, ir- ja viņu piekrāpj, tad viņš meklē un izmanto citas iespējas:) Paldies par atbildēm, vismaz komunikācija tādā līmenī ir nevainojama.

E elis 26.01.2013

Nevaru spriest par visiem Elvi veikaliem, bet Ādažu Elvītis ir vienkārši SUPPER. Lai gan mums apkārt ir Rimi, Maxima, supetneto, vēl mazie veikaliņi - kulinārijas, konditorejas un gaļas izstrādājumus joprojām pērkam tikai Elvītī. Cik zinu pie mums pēc gaļas brauc pat no Saulkrastiem.