www.sudzibas.lv ELVI Veci konditorejas produkti

ELVI - Veci konditorejas produkti

Šodien iegādājos biezpienmaizi ar pelējumu. Viena virs otras pārlīmētas uzlīmes ar derīguma termiņu. Jāpiezīmē, ka ne pirmo reizi šajā veikalā iegādājos vecus konditorejas izstrādājumus. Pērkot 5 maizītes, 2 vairākkārtēji bijušas cietas, sakaltušas. Skaidrs, ka ne pirmo dienu stāv vitrīnā

T tautietis99 10.12.2014

Vienreiz nopirku pīrāgu, kuru viņi pārdod aiz letes. Taja brīdī nepačamdiju, bet mājās ar viņu varēju sist naglas.

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 16.12.2014

Labdien, Solvita!

Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju un pateicamies par sadarbību tās risināšanā.

Ar cieņu
ELVI - par Savējiem

S solvitast 16.12.2014

Cienījamo ELVI.!

Šodien ap 16:00 mans kolēģis iebrauca IXO centrā, lai saņemtu saņemtu kompensāciju par šo starpgadījumu.
Kolēģis, būdams veikalā, nolēma iegādāties pārtikas produktus vakariņām un diemžēl iegādājās saskābušus gurķus burkā ar vecu termiņu. Atgriežoties veikalā, protams, viņam steidzīgi pieņēma "veco" gurķu burku un iedeva jaunu.
Tas tikai liecina par to, ka Jūsu sistēma nestrādā un produktu derīguma termiņi un stāvoklis netiek uzraudzīti un šis stāsts ar biezpienmaizi nebija nekas īpašs.

Paldies par Jūsu attieksmi, risinot šo situāciju, tā bija adekvāta rīcība.
Taču rekomendēju stingrāk uzraudzīt JŪSU uzņēmumā notiekošo..

Ar cieņu Solvita

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 05.01.2015

Labdien, Solvit!

Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām, turklāt tik īsā laika posmā. Centīsimies, lai turpmāk šādi gadījumi vairs neatkārtojas.

Lai veiksmīgs jaunais gads!

ELVI - par Savējiem