www.sudzibas.lv ELVI Vecas smalkmaizītes

ELVI - Vecas smalkmaizītes

Vēlos pabrīdināt visus to, kas dodas atpūsties uz kādu no Tūjā esošajām atpūtas vietām un iebrauc tur esošajā ELVI veikaliņā iegādāt kādu brokastu picu vai smalkmaizīti.
Sestdien 04.06.2016. no rīta devāmies uz Tūjā esošo atpūtas kempingu un nolēmām iebraukt veikalā, lai paķertu līdz kādu ātru uzkožamo. Pienācām pie bulciņu vitrīnas, kur stāvēja sieviete un palūdzām vairākas maizītes un picas. Pajautājām, vai tās ir svaigas uz ko atbilde bija - jā, svaigas - šodienas.
Aizbraucām uz kempingu uzvārījām sev kafiju un liels bija mūsu pārsteigums, ka veikalā strādājošā sieviete mums meloja. Bulciņas un picas, visas kā vieta bija vecas un pēc visa spriežot nevis vakardienas bet pavisam noteikti ceptas vairākas dienas atpakaļ - sažuvušas un cietas.
Aizbraucu atpakaļ uz veikalu, lai pajautāju, kāpēc viņa mums meloja uz ko atbildi tā arī nesaņēmu - vien kaut kāda nesaprotama ņurdoņa, bubināšana un nodurtas acis.
Iesaku visiem ne tikai pajautāt, vai produkcija ir svaiga, bet arī ar pirkstu pataustīt, bet vispār labāk nepirkt vispāt tajā veikalā neko.
Cik nopratu tā produkcija bija no kādas vietējas beķerejas, bet nez vai ELVI veikalam tāda neslava ir nepieciešama.

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 09.06.2016

Labdien!

Liels paldies par Jūsu ziņu - mums ir ļoti svarīga veikalu ELVI produkcijas kvalitāte.
Esam sazinājušies ar veikalu ELVI Tūjā. Situācija radusies sekojošu iemeslu dēļ: parasti konditorejas izstrādājumi tiek cepti uz vietas, taču liela pieprasījuma dēļ no piektdienas uz sestdienu papildus konditoreja tika pasūtīta no Limbažiem un tika cepta pa nakti.
Atvainojamies par nepatīkamu pieredzi un ceram sagaidīt mūsu veikalā atkal!

Cieņā, Elvi.
Par savējiem!

S spainiss 08.06.2016

nu Tūjā Elvi veikalā tā ir normāla lieta. 3 un pat 4 dienu vecas bulkas pārdos un teiks ka vakardienas cepums. Kafejnīca, veikals un beķereja pieder saimniecei, palīduši zem Elvi nosaukuma, jo savādāk nevar izdzīvot. Cenas ir tādas ka bail paliek, tapēc pati vienmēr braucu iepirkties uz Limbažiem. Gudri cilvēki vienmēr sapērk pārtiku braucot pa ceļam, tikai ne Tūjā!