www.sudzibas.lv ELVI veca maltā gaļa

ELVI - veca maltā gaļa

Svētdien, 28.12.2008. veikalā man pārdēva veco malto gaļu. kas vispār pārbauda produktu kvalitāti šajā veikalu tīklā? diemžēl, čeks nav saglabāts, citādi, atgrieztu gaļu atpakaļ un prasītu, lai atgriež naudu. tas vienkārši ir bezkaunīgi!!!

L laura 28.12.2008

man naacies iepirkt Elvi Siguldaa vistu, kas peec skata bija normaala, bet maajaas atverot maisinju galja jau smirdeeja :(

X xxxxx 29.12.2008

Cilveki, nekad nedrikst pirkt galu lielveikalos! Tas tak visiem ir skaidrs! Tirguu gala japerk!! Tur tu redzi, ko perc! Galu tur pieved regulari, jo izperk!

K kate 29.12.2008

Arī bez čeka vajadzēja stiept atpakaļ, jo uz iepakojuma taču vienmēr uzlīmē kodu, cenu un veik., kurā pirkts!Kāpēc jātērē nauda tādiem mēsliem, un tik visur reklamē-vienmēr svaigs...

I Idon'tknow! 30.12.2008

Jasudzas veikala vadibam...!

L LLLL 30.12.2008

Es malto gaļu pērku tirgū un prasu, lai to man acu priekšā samaļ. Vismaz zinu kāda gaļa ir samalta.

Z Zane 30.12.2008

Nu nezinu nezinu...arī tirgū pārdotajai precei nevienmēr var uzticēties :( vismaz ne Rīgas Centrāltirgū ...man paziņam ir gadījies nopirkt kūpinātu gaļu (vajadzēja uz jubileju, tapēc vesels nepārgriezts gabals) ar maziem smukiem tārpiņiem... :( tas gan bija pirms pāris gadiem, bet es personīgi kopš tā laika sevišķi gaļu tirgū nepērku ...tā lūk...