L laura 28.05.2008

Siguldas ELvi "svaigie" vistu spaarninji peec skata taadi... nu... taadi apzhuvushi, nedabiski saarti... Ljoti biezhi nopeerkot "svaigo" vistu, maajaas atverot masinju, taa jau ozh peec vecas galjas.
kaa arii piena produktu plauktos biezhi var atrast produktus ar vakardienas datumu

M Mārupesiedzīvotājs 24.01.2010

Atbraucat uz Mārupes Elvi- tur gandrīz viss ir vecs (derīguma termiņi ir sākot no 3 - 20 dienām veci)!!! :) un ne tikai gaļai, bet arī piena produktiem, dārzeņiem, maizei..!!! Esam iekrituši ne vienu reizi vien, neizpildot savu pircēja pienākumu- pārbaudīt katrai precei derīguma termiņu! Arī pārdevēju attieksme pret klientu atsauks atmiņā PSRS laiku veikalus :) es tagad vienkārši braucu iepirkties citur- nav vērts sev nervus čakarēt.

A Aigars 30.01.2010

Siguldas Elvi smirdīgas zivis . Tukšā reklāma par savējiem. Istenībā visus mēslus tur tirgo.

M moldriks 30.01.2010

Elvi draud bankrots.