www.sudzibas.lv ELVI vadītājas rīcība

ELVI - vadītājas rīcība

Vēlos vērst uzmanību uz veikalu Elvi Pļaviņās, Proti, biju veikalā iepirkties, pēkšņi dzirdu kā veikala vadītāja Dace bļauj pa visu veikalu:"Šito nosprāgušo biezpienu vajag pārsvērt un tirgot no jauna." Vai tā ir veikala vadītājas cienīga rīcība, pirmkārt, tirgot vecus produktus, otrkārt tā bļaut pa visu veikalu, to taču varēja dzirdēt visi pircēji?

P

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 22.09.2015

Labdien, Pēteri!

Paldies par Jūsu vēstuli. Esam sazinājušies ar veikalu ELVI Pļaviņās, lai noskaidrotu lietas būtību.

Veikalos ELVI vienmēr cenšamies nodrošināt patīkamu apkalpošanu un svaigu produkciju. Iepriekšējās dienas prece vienmēr tiek izņemta un norakstīta. Savukārt tekošās dienas prece tiek pārcenota. Produktus, kam ir beidzies derīguma termiņš, veikalos ELVI netirgojam. Citreiz varbūt cilvēciskā faktora dēļ gadās kādu produktu laicīgi nepārcenot, bet esam atvērti komunikācijai ar mūsu pircējiem, kas pamanījuši nepilnības, lai operatīvi tās novērstu.

Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām veikalā ELVI Pļaviņās un ceram Jūs redzēs pie mums atkal!

ELVI - par Savējiem!