www.sudzibas.lv ELVI tirgo zilu desu

ELVI - tirgo zilu desu

30.augustā Ķekavas ELVI, kas atrodas TC LIIBA, priekš rosola iegādājos Rīgas miesnieka doktordesu. Diemžēl tā maita, kas strādā gaļas nodaļā desu ar smaidu uz ģīmja iebāza necaurspīdīgā maisā un nosvēra, bet nebrīdināja, ka puse no desas ir sakaltusi, bet otra desas puse, kas atrodas zem Rīgas miesnieks uzraksta ir zili zaļā krāsā un pamatīgi smird!

LAIPNI LŪGTI TC LIIBA VEIKALĀ ELVI - KUR JŪS GAIDA LAIPNA APKALPOŠANA UN ZILA DOKTORDESA!

P

T ToPēteris 01.08.2011

Es tev ieteikšu labas zāles, aiznes to sapuvušo desu atpakaļ uz veikalu, un redzot visiem prcējiem, liec to pārdevējai apēst.

M maita 01.08.2011

Ja es varētu nopirkt desu " uz priekšu" tad nemaz nebrīnītos, ka tā ir zila! Nu c'mon... 30. augustā biju Liibā...ja 2010 gad, tad nu gan Tev bija vajadzīgs laiks lai sņemtu drosmi un uzrakstītu!!!

T ToMaita 01.08.2011

Nu gluži kā vecs konjaks!

_ _____ 01.08.2011

Cilvēks kļūdījās mēnesi uzrakstot, atraduši par ko smieties.Jautrīši.

V Varbūt 01.08.2011

Varbūt tas notika pagājušā gadsimtā, kad desas veikalos bija retums, un Pēteris, taupīgs būdams, šo reti sastopamo delikatesi pirka savām bērēm!Un tagad, jūtot, ka drīz tā stundiņa sitīs, gribēja pārliecināties par ilgi glabātās mantas stāvokli.