www.sudzibas.lv ELVI Tāda nolaidība

ELVI - Tāda nolaidība

Gribēju pasūdzēties par Kalnciema ilas Elvī. Viņi tik nerūpīgi izturās pret darbu , ka pilnīgi rokas nolaižas. Veikals bija vaļā jau 3 stundas , bet akcijas cenas nebija nomainītas. Pie kases sevi padarīju par muļķi un kasiere vēl bija ļoti dusmīga par to , ka nācās izsist preci. Viņi visi tur visu dienu '' luni laiž '' , bet strādāt neviens netaisās.

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 21.08.2013

Labdien!

Vispirms, liels padies par Jūsu komentāru – mūsu pircēju līdzdarbošanās palīdz uzlabot ELVI servisa kvalitāti!
Esam veikuši Jūsu minēto faktu pārbaudi un atzīstam, ka Kalnciema ielas veikalā pēdējo pāris nedēļu laikā patiešām radušās problēmas, kas saistītas ar atsevišķu darbinieku negodprātīgu attieksmi pret darba pienākumiem. Mūsu kvalitātes kontroles grupa tuvākajā laikā loti rūpīgi sekos norisēm Kalnciema ielas veikalā un darīsim visu, lai problēmas neatkārtotos.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Jūsu ELVI