www.sudzibas.lv ELVI Slikts serviss

ELVI - Slikts serviss

Cik saprotu, veikals "Elvi" Kūdras Ielā 8B, Rīgā, Ir SIA Vita Mārkets. Iegriezos šajā veikalā un sastapos ar tiešām nepatīkamu situāciju. Preces, kuras gribu iegādāties vai nu nav Cenas vai ir neparieza Cena. Darbinieki ļoti nelaipni un neatsaucīgi. Prasot vadību pasaukt, attrieca, ka nav laika tagad vadībai nākt pie manis. Augstākā cūcība un nekorektība pret mums. Pie kases nekas labāks nesagaida, burkšķēšana un uzbrukšana. Beigu beigās lai eju uz Maximu, te nekas labāks nebūšot.

02.02.2020

P

I IlzeCeim 02.02.2020

Kāds Tur brīnums. Uzņēmums darbiniekiem nemaksā normālas algas. Ja visu mēnesi norukā 50 "virsstundas", tad nesamaksā kā ir likumā pienākas 100% piemaksa, bet to pašu likmi. Ja izsauc uz citu veikalu palīdzēt, pat tad naudu saņem aploksnē. Neko labu nevaru pateikt par šo uzņēmumu!

K Konrāds D. 02.02.2020

Interesanti, ko par šo saka Valsts darba inspekcija un Valsts ieņēmumu dienests?

O Ogredt 02.02.2020

Piekritu

M Marite11 02.02.2020

Šajā uzņēmuma veikalos nekas cits nav sagaidāms. Regulāri zemiska apkalpošana. Tāpēc Tur neigriežoss.
Ejiet uz citiem pārtikas veikaliem.Rimi, SKY, Citro, TOP, IKI. Ir jau vietas, kur ir laba apkalpošana.

K Konrāds D. 02.02.2020

Zivs pūst no galvas - Vidus iela 1/Braslas iela 29A-4,

R Rasma1986 02.02.2020

Super! 100% taisnība! Beidzot, kas patiesss! Vadībā ir tādi cilvēki, kuri grāvi tik prot rakt.

P Pelēks Latvietis 02.02.2020

Bet taču ELVI - Par savējiem! :D

E Edgarst 02.02.2020

Viena kase strādā,rindas garas līdz pusveikalam. Vai tiešām nevar atvērt vairākas kases,vai kasieres nevar pakustēties ātrāk?! Bruņurupuča ātrumā apkalpošana!

Z Zuzīte1111 02.02.2020

Reāli traumatiska pieredze. Man arī tā bija. 2x. Tagad eju psihoterapijā.

BondsBonds 03.02.2020

Vadība pilda citas funkcijas, ne klientu apkalpošanu. To jau savā gudrībā vajag apjēgt.

V Vaira Vasermane 08.05.2022

Elvi veikala Gertrudes iela 105 maminu diena samaksat var tikai skaidra nauda Kad pieiet pie kases ar pilnu grozu sedosa kasiere pa zino so faktu Tik maza veikala vai to nevaretu pateikt ieprikss.Nepatikami...

H Heili789 03.06.2022

Hahhaaaaha laikam neesat apmeklējuši elvi avotu/bruņinieku stūrī. Alkoholiķu iestāde. Sākot ar blondu gados pārdevēju pie kases