www.sudzibas.lv ELVI slikts servis

ELVI - slikts servis

Sveicināti,ļoti pārsteigta par Viļānu veikala Elvi darbinieci.Steidzoties no rīta,pa ceļam domāju iepirkties Elvī,ieejot veikalā,redzu tikai kasieri,pastāvot pie gaļas nedaudz neviens neparādās,tā ar nepilnu pirkuma grozu dodos pie kases,vecākā kasiere Līga kura izskatās ka visu nakti ko svinējusi krieviski nosauc summu,cenšos vēl jokot sakot labdien un jutāju vai šeit latviski nerunā,atbilde pārsteidz......,blakus veikals ar atvērts.Vienkārši super apkalpošana,ne labdien un ja kas nepatīk,vari iet uz citu veikalu,tā arī dabūju tērēt laiku un iegriezties Mego

Papildināts partikulats75 09.11.2016

Nekā ,devos vēl uz vienu veikalu.

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 14.11.2016

Labdien!

Paldies par informāciju, esam sazinājušies ar veikalu. Jāsaka, ka esam mazliet pārsteigti - vecākā pārdevēja Līga no rīta nestrādā pie kases un veic citus pienākumus. Turklāt, Līga pēc tautības ir latviete un krieviski runā tikai tad, kad pircējs pats uzrunā viņu krievu valodā. Jebkurā gadījumā, pieņemiet mūsu atvainošanos par to, ka gājiens uz veikalu sagādāja Jums vilšanos. Ar darbiniekiem tiks veiktas atkārtotas pārrunas par klientu apkalpošanas kultūru. Ceram sagaidīt Jūs mūsu veikalā atkal!

Ar cieņu,
ELVI. Par savējiem!

Latviešu tautas 09.11.2016

----
1. Ne "nosauc", bet "nosaucA"!
2. Krieviski? Vienkarši NOŠAAAAAUT! Vai PAKAAAART!..

O Oskars1241 10.11.2016

Atradies karotājs, pats labo kļūdas citu rakstītajā, bet nākamajā rindiņā jau raksta "NOŠAAAAUT" "PAKAAAART".

O Oskars1241 10.11.2016

Uzskatu ka pareizi rīkojāties! Es to groziņu ar pārtiku turpat Līgai būtu atstājis. Es saprotu ka kasiera darbs nebūt nav viegls, taču ja reiz tu tai sfērā strādā, tev ir jācenšās un vismaz mazākās pieklājības normas jāievēro. Un bezatbildība ar vārdiem "Blakus veikals arī atvērts" ir šokējoša.

Latviešu tautas 10.11.2016

Oskars! Kasiere rikojās p[areizi! LR Kriminālā likumā ir 78.pants, rfs AIZLIEDZ APARTEĪDU UN SEGREGĀCIJU!

Latviešu tautas 10.11.2016

Oskars! Kasiere rikojās p[areizi! LR Kriminālā likumā ir 78.pants, kas AIZLIEDZ APARTEĪDU UN SEGREGĀCIJU, nacionālo diskrimināciju un starptautu naidas kurināšanu!

P partikulats75 14.11.2016

Seicināti,paldies par atbildi.Tikai pilnīgai informācijai,nezinu ko tajā rītā darīja pie kasses un uzrunāja kasiere mani un tikai pēc tam,es atbildēju.Varbūt ,es izskatījos pēc krievietes,bet paldies,ka tika veiktas pārunas.