www.sudzibas.lv ELVI slikta apkalpošana!

ELVI - slikta apkalpošana!

Elvi darbinieces ļoti lēnas! Nezina preču cenas un daudzas reizes stāvot pie kases aiziet noskaidrot cenu kādai precei un to dara ĻOTI LĒNI un tādēļ veidojas garas rindas. Šādā gadījumā būtu jāpasteidzas, bet tā vietā iet it kā būtu izgājusi lēnā pastaigā. Man bija jaunums arī tas ka elvi veikalā ja pazīsti kādu pārdevēju var pielīst priekšā ļoti garai rindai un nomest sīknaudu lai skaita samaksu par preci un pat nebija pietiekami nauda par preci un pārdevēja teica ka tas nekas. Šo es sapratu kad 17.06.15 iepirkos elvi veikalā. Un ieteikums cenu veidotājiem. Ja cena ir spēkā tikai ar elvi karti tad to ir jāuzraksta ar LIELĀKIEM BURTIEM nevis ar tik sīkiem ka pat cilvēks ar izcilu redzi to nevar ievērot.

J

Latviešu tautas 18.06.2015

Viņi strāda ta ka viņiem maksa!

R ronda33 10.09.2015

Tas būtu tikai normāli, tā strādāt.Pati reiz strādāju elvī un centos kustēties pēc iespējas ātrāk.Rezultātā, beigta veselība, iztrūkumi kasē neuzmanības rezultātā-nezinu vai tas ir to vērts. Iztrūkumi jāsedz pašai, veselības apdrošināšanu darbs nenodrošina, uz slimības lapas neļauj sēdet, jo nav kas strādā Esmu bijusi arī citās valstīs UK, Īrijā. Tur pārdevējas strādā lēni, relaksēti. un citu klientu nesāk apkalpot, kamēr iepriekšejais vēl ir pie kases.Tas, ka ir rindas tā ir veikala vaina, trūkst kasieru vai kasu.

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 15.09.2015

Labdien!

Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām veikalā ELVI Liepājā. Esam sazinājušies ar veikala vadītāju un izrunājuši šo situāciju.
Turpmāk pievērsīsim vēl lielāku uzmanību klientu apkalpošanas operativitātei.

Ar cieņu
ELVI - par Savējiem!