www.sudzibas.lv ELVI Slēdz veikalu pirms laika

ELVI - Slēdz veikalu pirms laika

Veikala darba laiks līdz 20.00, draugs 19.55 ir pie veikala un durvis jau ir ciet! 20.00 pārdevēja ar savām mantām jau iet uz mašīnu! Nepietiek ar to ka šajā pagastā tas ir vienīgais veikals kurā var nopirkt zīdaiņu putru, un tā darba laiks ir līdz 20.00, 12 km rādiusā nav neviens cits veikals, bet pārdevējas vel atļaujas beigt darba laiku kā pašas vēlas!

20.01.2022

Atbilde no ELVI Latvija Pārstāvja atbilde 21.02.2022

Laba diena! Paldies par Jūsu ziņu un atvainojamies par situāciju - vai varat precizēt, kurš tieši veikals bija slēgts pirms darba laika beigām?
ar cieņu, ELVI!

Papildināts Lelde! 21.02.2022

Ķekavas novada, Daugmales pagasta -Elvi veikals.

A Antila 20.01.2022

"20.00 pārdevēja ar savām mantām jau iet uz mašīnu! "
Jā, jo darba laiks pārdevējai arī ir līdz 20:00.

Šeit vēl ir jautājums, vai veikalā jau bija kāds pircējs. Varbūt pārdevējas apkalpoja tos, kas iepirkšanos tūlīt beigs un tad slēgs kases.

Uz veikalu var aiziet visu dienu vai arī pirkumi jāplāno laicīgi, nevis 5 min pirms veikala slēgšanas skriet iepirkties. Pārdevējām nav jāpaliek pēc sava darba laika, kamēr kāds pēdējā brīdī vēl izdomā iet iepirkties.

Good Intentions 20.01.2022

Опять двадцать пять.. Laicīgi vajag apmeklēt veikalu nevis pa galvu, pa kaklu pēdējās minūtēs.

Good Intentions 20.01.2022

Skatos, ka arī tāda acīga un pamana pārdevēju, kura dodas uz savu auto. 🤔