www.sudzibas.lv ELVI Slikts serviss

Elvi SIA - Slikts serviss

Ļoti nejaukas pārdevējas un veikala personāls. Neizturās ar cieņu pret veikala klientiem. Uzreiz, kad ieej veikala personāls novēro tevi, kā mēslu. Piemēram ja mans bērns 13 gadu stāv un skatās mantiņas maidzot to rokā vai apskatot tad pārdevējās un personāls uzreiz saka, ka ir jāpērk un nevar tās taustīt. Kad vasarā es nopirku karstu ūdeni un atnācu uz kasi pārdevējas pateica ka tas ir domāts tikai bērniem un to nepārdeva. Ja ilgi atrodies veikalā un skaties preces, tad personāls rupji saka, lai ejot prom. Tā arī ir ar bulciņām ja tās apskati tad to pašu arī personāls saka par to. Ļoti nejaukas iespaidās par šo personālu.

Atbilde no ELVI Latvija Pārstāvja atbilde 01.03.2023

Sveicināti!
Paldies par Jūsu ziņu - vai varat precizēt, par kuru veikalu tieši runājat? Mums ir daudzas tirdzniecības vietas - kurā Jums bija šī nepatīkamā pieredze?

Par karsto ūdeni gan veikala pārdevējām ir bijusi taisnība - ELVI veikalos karsto dzērienu automātos var paņemt bezmaksas ūdeni mazuļu ēdiena pagatavošanai, tašu tas jāpilda bērniem paredzētajos traukos - piemēram, zīdaiņu pudelītē. Informācija par šo aktivitāti un tās nosacījumiem ir pieejama visos veikalos pie kartso dzērieu automātiem, karstu ūdeni bez maksas piedāvājam tikai bērnu ēdiena gatavošanai, nevis jebkuram.

Komentāri (6)

Good Intentions 25.02.2023

Nevajag vainot personālu, ka uztverat sevi par mēslu.

Good Intentions 25.02.2023

Nevajag visu spaidīt un būt debīlai un tad jūsu dzīves kvalitāte uzlabosies. Ceru, ka bērna jums nav savādak var gaidīt jūsu liktenis.

Kādu karstu ūdeni tu pirki?

R Regular_Karen 27.02.2023

Gan jau, ka no darbinieku izlietnes sev ielēja.

E ELVI Latvija Pārstāvja atbilde 01.03.2023

Visos ELVI veikalos, kur ir karsto dzērienu automāti, ir iespējams paņemt bez maksas karstu ūdeni mazuļu ēdienu pagatavošanai. Izprotot jaunās ģimenes, zinām, ka reizēm iegūt siltu ūdeni piena maisījuma vai putriņas pagatavošanai ārpus mājām ir apgrūtinoši, tāpēc mūsu veikalos šādu ūdeni, pildot to mazuļa ēdināšanai paredzētajos traukos (piemēram, pudelītē) var paņemt bez maksas. Acīmredzot, sūdzības autors ir vēlējies izmanotot šo priekšrocību, paņemot ūdeni sev, nevis mazulim.

N Norris 25.02.2023

"ja ilgi atrodies veikalā personāls saka lai ejot prom" tak redzams ka kautko dirš un nedastāsta..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes