www.sudzibas.lv ELVI Šausmīga apkalpošana

ELVI - Šausmīga apkalpošana

Ļoti slikta attieksme pret pircējiem. Pārdevēja, aptuveni 40 - 45 gadu veca, neliela augumā, ar gaišiem matiem, omulīga, jau otro reizi uz mani bļauj! Tikai par to, ka es nesaprotu akcijas noteikumus, un ļoti kulturāli pienācu pie pārdevējas uzzināt kāpēc es samaksāju vairāk, nekā bija rakstīts uz vitrīnas.
Cien. Veikala vadītāji, lūdzu, parunājiet ar saviem darbiniekiem! Vai viņi tiešām var tā rīkoties? Par to ka viņa nesveicinās es vispār jau nerunāju… es pie jums vairs nenākšu!

Papildināts NoName26 28.05.2018

JELGAVA, RUPNIECĪBAS IELA

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 01.06.2018

Labdien!

Paldies par informāciju. Esam izskatījuši Jūsu sūdzību un ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Ar kolektīvu tika atkārtoti iztirzāta klientu apkalpošanas kultūra, un no sirds centīsimies būt laipnāki!

Cerībā uz Jūsu sapratni,
ELVI