www.sudzibas.lv ELVI Pretīga attieksme

ELVI - Pretīga attieksme

Pārdevējas sēž neapmierinātas, viena pretī runā ka nav atbildīga par prodoktu izskatu un cenam, tas viņai nav jādarot un nav jāsakot. Pašai jaskrien redz pie kāda kas tajā stendā atrodas. Tas neesot viņas darbs, čekus nedod un bubina aiz muguras ejot prom.
Kāda jēga viņām tur strādāt ja nav apmierinatas ar darbu.

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 18.10.2016

Labdien!

Paldies par informāciju un pieņmiet mūsu atvainošanos par to, ka bija jāpiedzīvo šāda attieksme. Lai mēs varētu uzlabot savu servisu, sakiet, lūdzu - kurā no visiem ELVI veikaliem tas ir noticis? Noteikti veiksim pārrunas ar darbiniekiem.

Ar cieņu, ELVI.
Par savējiem!

Papildināts slepenaisklientsTC 19.10.2016

Ķrkavā 17.10.16

Papildināts slepenaisklientsTC 19.10.2016

Ķekavā 17.10.16

E ernests13 29.10.2016

Nu nezinu ka citur bet elvi tallinas66 ir viena jaunina pie konditorijas tada ar tumsiem matiem loti pozitivs cilveks vienmer smaida un mak uzlabot garigo vinai nav slinkums ar katru klientu parunat bet kad vina pateica ka ir apkopeja biju kur godigums skabas un neapmierinatas tantes sez pie kases tip veikala sejas tak:D bet jauna smuka un pozitiva meitene ar slotu skraida nopietni???