www.sudzibas.lv ELVI Pārdevēju attieksme pret klientiem.

ELVI - Pārdevēju attieksme pret klientiem.

Daudzas reizes esmu saskārusies ar to, ka pārdevēja Agita Ķun Indra K visu laiku izturās pret klientiem kā pret atvainojos par izteicienu bet kā pret sūdiem, bet tas notiek regulāri tieši šajā maiņā, citās maiņās neesmu novērojusi nekādas problēmas. Pārdevējas vienmēr klačojās un nedzird klientus, viss ko viņas māk ir iekasēt samaksu par pirkumiem bet uz klientu jautājumiem neprot atbildēt. Aprunā klientus, apsmej tos. Veikalā vienmēr ir bardaks, plaukti dažkārt pustukši, pie kases jāgaida diezgan ilgi lai kāds atnāktu.

Papildināts Vadiņš 09.04.2020

Veikals pieder SIA “Vita mārkets” un veikals atrodās Taurenē.

V

Klients45566 09.04.2020

Ak tu nabadzīte iestājies tur darbā tad viss būs ideāli

V Vadiņš 10.04.2020

Ja Tu pret klientu izsturies slikti līdz ar to mazāk klienti apmeklēs veikalu, līdz ar to samazina štata vietas, Tu paliec par bez naudas un esi bezpajumtniece, pēc tam laikam tikai aizdomājies kāpēc Tu tāda esi, jo Tu savus pienākumus darīji slikti.

S sj24242 09.04.2020

Es esmu Jean no ASV, man bija problēmas conceiving un paturot bērnus pēc 11 gadu laulības, esmu bijis vairākas slimnīcas, bet nevarēja iedomāties, līdz l redzēja liecību par internetu, kā Dr Adeleke palīdzēt viena dāma ar viņa saknes un garšaugi sīrupu.. Es sazinājās ar viņu bez šaubām, un viņš man teica, katra lieta, kas man jādara, ko es darīju attiecīgi, lai mans lielākais pārsteigums, es saņēmu grūtniece īsā laika posmā, un es esmu tik priecīgs pateikt visiem, ka es esmu māte bērniem. Viņš ir Dievs nosūtīts tik darīt sazināties ar viņu par katru problēmu [slēpt]@gmail.com) vai sazinieties ar viņu par Whatsapp: + 27740386124

E ELENA JURIS 10.04.2020

Ja jums ir nepieciešams Spice jūsu attiecības ar vairāk mīlestības un romantika sazināties ar viņu pa e-pastu: [slēpt]@gmail.com un zvanīt vai whatsapp par + 27740386124. Viens no labākajiem lēmumu es jebkad veikts bija sazinoties Dr Adeleke, lai palīdzētu man saņemt savu mīļāko atpakaļ, es biju dzīve piepildīta ar laimi pēc i sazinājās Dr Adeleke, jo viņš nav tikai dot mans mīļākais atpakaļ uz mani viņš arī sniedza mūsu mīlestība uz otru vairāk unikāls un Superb.

Klients45566 13.04.2020

Nopietni? Kā jūs paši uzvedaties pieklajigie bomži?