www.sudzibas.lv ELVI Pārdevējas

ELVI - Pārdevējas

Ļoti slikta uzvedība pret pircējiem, es biju paņēmusi preci un tad pārdomāju to ņemt, pārdevēja kas stāvēja aiz salātu stenda uzkliedza uz manim ar visādiem vārdiem krieviski, pateica, ka es izbojāju preci iesvieda preci man virsu, pēc tam pie kases, es jau maksāju par citu produktu, pie manis pieiet tā pārdevēja ar kautkādu sievieti un abas sāk kliegt uz manim, nesaprotu kāpēc normāli nevarēja man pateikt/apskaidrot, par šis preces “bojāšanu” lai tā vieta uzkliegt uz pircēja, šausmīga attiecība pret pircējiem, un tas jau gadās ne pirmo reizi.

15.02.2023

Atbilde no ELVI Latvija Pārstāvja atbilde 16.02.2023

Laba diena! Lai varētu precīzāk izvērtēt situāciju un pārrunāt ar iesaistītajiem darbiniekiem klientu apkalpošanas standartus, lūdzam Jūs precizēt informāciju - kurā datumā un kurā viekalā iepirkāties. Ļoti palīdzētu arī, ja varētu norādīt vismaz aptuvenu iepirkšanās laiku. Gaidīsim! Ar cieņu ELVI komanda

P Palīgs neskaidrajiem 15.02.2023

Ne pirmo reizi? Tad tā jau ir diagnoze.

Velvetpopstar 15.02.2023

Nevajag bojāt preci, tad nekliegs uz Tevi. Sabojā un tad grib atgriezt preci, tāda nekaunība, ar sūdainu koku nozvetēt Jūs.

Good Intentions 16.02.2023

Ko tad jūs ar tām precēm darijāt?