www.sudzibas.lv ELVI Pārdeva pelējošu produktu

AtrisinātaELVI - Pārdeva pelējošu produktu

Es nopirku produku veikalā Elvis Krievijas sieru, kad atnācu mājās ieliku porduktus un sieru ledusskapī, kad gribēju uztaisīt maizītes izdarījās, ka uz viņa ir pelējums kaut arī iepakots 15.01.2017 un lietot līdz 25.01.2017 un ledusskapja temperetūra ir laba. Vēlos, lai man iesniedz jauunu sieru.

Papildināts Endijs Vārlslavāns 21.01.2017

Atvainojos nepierakstīju, ka Krievijas siers tikai nopirkts Ogrē, Elvī kurš atrodas Mālkalnes prospektā 3

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 23.01.2017

Labdien!

Paldies par informāciju. Esam pārbaudījuši visus sierus un ledusskapja atbilstību vajadzīgajam temperatūras režīmam, kā arī informējuši piegādātāju. Atvainojamies par nepatīkamu iepirkšanās pieredzi un ļoti gaidīsim Jūs ELVI veikalā, lai samainītu preci vai atgrieztu atpakaļ naudu.

Cerībā uz Jūsu sapratni,
ELVI.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Endijs Vārlslavāns 24.01.2017

Atrisināts!

C critical thinker 21.01.2017

Jā, izsniegsim, gaidiet sieru e-pastā.

Iesniedz veikalā rakstisku iesniegumu 3 exemplāros, VID apstiprinātu izziņu, ka sieru esi pircis par legāli iegūtiem līdzekļiem, PVD izziņu par ledusskapja atbilstību temperatūras režīmam, kopā ar ledusskapja mikrofloras analīzēm un veikals pēc izmeklēšanas beigām iesniegs jauunu sieru.

M Magdalena0951 22.01.2017

Gudris, galva cilindris :D Kas i šakāļi, katrai sūdzībai metas virsū. Jums privātās dzīves nav? Ā, ir, sūdzību portālā ???? Uaaaaahaaahaaaaa...uaaaaaaahaaaahaaaaa...

A aicis24 23.01.2017

Ja pelē,tātad ar sieru viss kārtībā.Nesaprotu šitādus čīkstuļus,ta paņem izgriez ārā to pelējuma pumpiņu.