www.sudzibas.lv ELVI Paldies, ka JŪS ESAT

ELVI - Paldies, ka JŪS ESAT

mīļais "ElVIti", paldies, ka JŪS esat! Es vēlos uzrakstīt atsauksmi par Elvi veikalu, kas atrodas Kuldīga, Gravas 1. Mēs ar vīru esam šī veikala pastāvīgie klienti. Elvi ir plašs preču sortiments, vienmēr ļoti svaiga gaļa, perfekta vistas fileja, garšīgas zivis pēc svarā, liela saldumu izvēle, vienmēr interesantas atlaides vai akcijas. Elvi ir īpaša atmosfēra, ļoti pieklājīgi un atsaucīgi pārdevēji, ja salīdzina ar citiem veikaliem Kuldīgā tur neviens tev nesmaidīs, pardeveji tur ar dusmīgam sejam, attieksme pret klientiem, it kā es būtu ieradies pie viņiem ciemos un lūdzu saņemt preci bez maksas, tāpēc es vēlos izteikt pateicību visiem Elvi veikala darbiniekiem, par to, ka JŪS esat tik laipni, atsaucīgi, man patīk iepirkties jūsu veikalā, un izejot no veikalā, man vienmēr ir smaids uz sējas. Visām Elvi kolektīvam novēlu Laimīgo Jauno gadu!.

28.12.2023

J Jānis777Zero 28.12.2023

Elvi vienkārši ir labākais veikals Kuldīgā! Nav uz ko sūdzēties un ne vajag pārspīlēt!