www.sudzibas.lv ELVI Nekvalitativa prece

ELVI Ozolnieki,Rigas iela 44 - Nekvalitativa prece

Visu laiku no veikala atversanas veikala tiek tirgotas preces ar bojatu kvalitati,piena produkti (skabi,rukti) galas produkti un salatu izstradajumi ir tadi ka parnesot maja pasi aiziet no iepakojuma .Saja veikala par vaditaju strada Alla Ivanova kura liek uzglabat produkciju noliktavas telpas uz saldetavu tiek nogadata velak lidz ar to ta jau ir bojata ar derigu realizacijas terminu.Gribetu zinat kur skatas PVD.Esmu rakstijis sudzibas gan uz Siguldu gan ari uz PVD atbilzu nau jau 3 menesus.Veikala apmekletaji ja Jums dargas savas dzivibas un Jusu lidzekli palidziet ar savam sudzibam par so veikalu savadak dargas vaditajas del adosim galus.

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 03.08.2016

Labdien!

Paldies par informāciju. Informējam, ka PVD ir veicis pārbaudi šajā veikalā un nekādi pārkāpumi netika konstatēti. Veikals nekādā gadījumā nav ieinteresēts tirgot nekvalitatīvu produkciju - ja redzat neatbilstošas kvalitātes preces, lūdzu, ziņojiet veikala darbiniekiem, lai viņi nekavējoties var tos likvidēt.

Ar cieņu,
ELVI. Par savējiem!