www.sudzibas.lv ELVI Neprofesionāls kolektīvs, nekvalitatīvas preces

ELVI - Neprofesionāls kolektīvs, nekvalitatīvas preces

Pacietības mērs izsmelts - jau 4 vasaru atvaļinājumu pavadu pie rāznas ezera, un loģiski, ka iepērkos tuvākajā veikalā - elvi veikals kaunatas ciemā, kā veikalā nebija kārtības pa četriem gadiem, tā joprojām nav. Vairākas reizes "iesmērēja" pussapuvušu gaļu un desu, piedāvā bojātus produktus, neskaitāmas reizes kasē piešmauca - atlikums nepareizs, cenas lielākas kā plauktos (Laikam pieaug kamēr nonāk līdz kasei!), augļi puvuši stāv vai vispār nav ko paņemt, mūžīgas rindas, pārdod pie kases ratos vecus produktus, kuriem der. T. Beidzies, bieži skābs piens... Kārtības nav! Viena pārdevēja visu laiku nelaipna un kaut ko burkšķ, kasierei mēli vajadzētu sasiet, bez apstājas kladzina un uzmācas. Vadītāja tēlo lielo bosu un staugā ar paceltu degunu. Tēlodama lielo bosu nolaistu degunu zemāk un redzētu kas notiek. Viena skraida raujas nezin ko paķert - izskatās ka viss jādara vienai pašai, bet nedara neko, tik bola acis. Tā pati vadītāja varētu pacet dibenu un aiziet salikt preces. Veikalam izskatās ka tuvojas krahs - milzīgs veikals stāv tukšs, pārdevēju arī nav. Labāk jau klapētu ciet, atvērtu cita firma solīdāku veikalu.

I imantsss 10.07.2015

Sveiki!
Rakstītais taisnība, tā vadītāja arī koķetē ar izplatītājiem, hihina un nekaunīgi flirtē, kaut būtu kauns pircēju priekšā - sieviete gados, bet staigā gurnus grozīdama, flirtēdama, laikam nasaprot sava vecuma prioritātes un uzvedības normas. Vēl gribu piebilst ka veikalā ļoti netīrs, daudz putekļu uz precēm un grīdas nemagātas. Pāšas kopj bet apkopējas un tad skrien desas griezt - kur PVD skatās, sen jau jākrata veikals! Vecu preču pilns veikals, saskābst svaigi produkti jo neatbilstoši uzglabā. Saldējums arī negaršīgs jo viss sniegā un puskusis viss ledains.

Ausainītis 10.07.2015

Veikals no iebraucējiem tikai arī dabū apgrozījumu.Tātad tas ir pamests nostūris Latgalē, ko nav vērts apmeklēt! Cik esmu pabijis, vislabākās atsauksmes! ēstuves brīnišķīgas, porcijas milzīgas, cenas burvīgas! Tā nav reklāma, bet latgaliešu viesmīlība, paldies viņiem par to!

S solt1 10.07.2015

Biju Latgalē šaja pusē un iepirkos veikalā - tur tautas pilns veikals, pārdēju gan tik dažus redzēju, veikals aizlaists, tas tiesa, izskatās tāds kā lielveikals, bet tukš un iekārtots kā jau dereuņā.. Cenas saceltas, nopirkām bojātu vistu un sapelējušu maizi, rūgtums palika.
Latgalieši riktīgi ļaudis, atsaucīgi un viesmīlīgi, gods un cieņa, trūkst tik darba un investīciju! Pārdevējām un saimiekiem kauns!

Ausainītis 10.07.2015

solt1 Pārdevēji ir tikai mazi zobratiņi lielajā biznesā. Precu plūsmu nodrošina veikala vadība un saimnieki.

I ināra12345 11.07.2015

Biznes paliek bizness, kārtībai ir jābūt un sanitārās normas jāievēro, savādāk - sods! Kāpēc mums, pircējiem, ir jācieš, atdodam savu naudu un jānoindējas, vai? Tas kas iepriekš rakstīts man šķiet patiesība, pārdevējas un vadītājas ar šādu darbu tik grauj sava darba un firmas prestižu, bet tas laik paliek vadības ziņā.
Uzskatu, ka mums, pircējiem, jāsaņem -kvalitatīvas preces, laipna apkalpošana, kā minimums.
Un vēl - veikala darbinieces ļoti aprunā savus pircējus un daudz klačo, lai vadība iemāca, kā jāapkalpo pircējus un kā veikalā uzturēt kārtību! Ja vadītāja to visu pieļauj tad sen jāmeklē jauna!

L Lepnā Lavīze 12.07.2015

Man liekas, ne ko panāksiet, nekā. Noteikti tās klaču vāceles strādā par minimālo, saimniekam izdevīgi, ka šmauc pircējus, jo laukos jau pārsvarā to, , krupi norij" - nav kā pilsētā, ka var iet pie konkurentiem un šo veikalu ignorēt. Tāpat tur vien būs jāpērk, ja negribat uz pilsētu braukt. To viņi arī izmanto. Ziņojiet PVD. Internets taču jums ir? Viņiem var uzrakstīt. Mājas lapā ir kontakti.

J janīna_no_Kaunatas 15.07.2015

Esmu no Kaunatas, situācija ir zināma no "A" līdz "Z", katru dienu eju uz šo veikalu (ne jau tāpēc, ka vienreizējs veikals, bet gan tāpēc, ka citur nav kur, tikai Kurbads - starp citu labs veikaliņš un cenas adekvātas).
Veikala vadībai jāpievēŗš uzmanība - cenu neatbilstība kasē un letēs, derīguma termiņi beigušies, bet tāpat tirgo, cenniku nav vai tier stāv nezin kur, ja pajautā darbiniecēm, tad nelaipni un pukst, nav pretīmnākšanas no veikala administrācijas puses, ļoti nelabrāt nāk palīgā ja rodas jautājumi, cenu politika kā tāda neatbilst iedzīvotāju pirtspējai, netīrība un piekrītu ieprikeš komentētajam - klačo un vadītāja flirtē, izskatās tāda vieglprātīga bezkaunīga padzīvojusi dāma, kura neapmierināta.
Gribu redzēt Elvi vadības komentāru par teikto!

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 15.09.2015

Labdien!

Liels paldies par Jūsu vēstuli. Esam sazinājušies ar veikala ELVI Kaunatā vadītāju, lai noskaidrotu lietas būtību. Veikalos ELVI ikviens pircējs ir ļoti gaidīts, nodrošinot kvalitatīvu produktu piedāvājumu klāstu, ērtu un cieņpilnu apkalpošanu.
Veikals ELVI Kaunatā pieder jaunajam SIA "ELVI Latvija" franšīzes partnerim, lidz ar to tā pielāgošanas darbi atbilstoši ELVI kvalitātes standartiem un zīmolam sākušies tikai nesen. Vasarā, kas ir arī aktīvs atvaļinājumu laiks, kolēģiem Kaunatā bijis patiesi spraigs - ikdienas tirdzniecības darbi, apvienojot ar veikala pārkārtošanas darbiem. Iespējams, kaut kur nostrādāja arī cilvēciskais faktors un produkti netika laicīgi pāršķiroti. Par to ļoti atvainojamies un ceram uz Jūsu sapratni.

Ceram Jūs atkal redzēt veikalā ELVI Kaunatā!
Ar cieņu
ELVI - par Savējiem!