www.sudzibas.lv ELVI Nelaipni pārdevēji

ELVI - Nelaipni pārdevēji

Regulāri iepērkos Elvi veikalā Babītē, Liepu alejā 15a. Ceturto nedēļu pēc kārtas nav cenu zīmes saldētai, kārtainai mīklai. Jautājot pārdevējām (Vārds Inga un Inese) cik maksā mīkla, saņēmu atbildi, ka vinas nezin. Jautājot, kas zin, vinas teica, ka zin tikai vadītāja, kura dotajā brīdī bija sapulcē. Viņām blakus stāvēja veikala darbinieks, kas ar nepatīkamu žestu norādīja, lai pametu veikalu un teica, lai nekad vairs uz to nenāku.

I

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 12.12.2012

Labdien,

Veikalu tīkls ELVI pateicas par ikviena pircēja iesūtīto viedokli un rūpīgi raugās, lai ikviena pircēju konstatētā problēma mūsu partneru veikalos tiktu pienācīgi izvērtēta un, nepieciešamības gadījumā, atrisināta.
Esam veikuši Jūsu minētās situācijas izvērtēšanu, pārrunājuši situāciju ar minētajiem darbiniekiem un veikala vadītāju. Esam pārliecināti, ka atbildīgie darbinieki ir apzinājušies pieļautās kļūdas un nākotnē darīs visu, lai šādas situācijas vairs neatkārtotos.
Vēlreiz pateicamies par Jūsu sniegtajiem viedokļiem, kas ļauj mūsu veikaliem kļūt vēl labākiem un pircējiem draudzīgākiem.

Ar cieņu

veikalu tīkls „ELVI”
SIA „Pārtikas tirdzniecības apvienība”