www.sudzibas.lv ELVI Līdz šim labākā apkalpošaba

ELVI - Līdz šim labākā apkalpošaba

Noteikti par šo uzņēmumu varu pateikt tikai tos labākos vārdus. Mēs ar dēlu apciemojām radus Raunā (ja nemaldos, tad tas bija 2016.gada vasaras beigās), iegriezāmies veikalā, ļoti daudz nesamā bija, mūs apkalpoja jauna meitene Jana, viņa redzot, ka dēls ir nepaklausīgs, iedeva viņam konfekti un vēl piedāvāja palīdzēt iznest iepirkumus līdz mašīnai. Noteikti tas mainīja manus uzskatus par veikala darbiniekiem. Vispār kopumā pats veikals bija ļoti mājīgs, viss bija sakopts un tīrs. Īsti neredzēju nevienu tukšu plauktu, viss bija pilns un skaisti sakārtots. Un, protams, ja jaukā meitene vēl strādā šajā veikalā, pasakiet kādu labu vārdu, jo ticiet man, viņas attieksme uzlaboja manu garastāvokli un uzlabos arī Jūsu.

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 28.03.2017

Labdien!

Sirsnīgs paldies par priecīgu ziņu! Prieks censties! Noteikti nodosim Jūsu labos vārdus Janai un, protams, gaidīsim Jūs mūsu veikalā atkal!

Cieņā,
ELVI.