www.sudzibas.lv ELVI Krāpšana

ELVI - Krāpšana

Elvi veikals Mellužos (jūrmala) sācis tirgot maizi ar beigušos derīguma termiņu neizliekot cenu precei! Tādu "cirku" agrāk izpildīja veikals uz kanālu/vasaras ielu stūra Mellužos, bet nu ir bankrotējis. Vińi pat "zem letes" tirgoja piena produkciju ar beigušos derīguma termiņu. Varbūt menedžments tas pats! 8)
lūgums pievērst uzmanību pircējiem preču derīguma termiņam un cenai, bet īpašniekam, ka īstermińā jau visus var apmānīt, bet...

23.10.2018

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 08.11.2018

Labdien!

Paldies Jums par informāciju.

Mūsu veikalā tiek stingri kontrolēts produktu derīguma termiņš - to dara gan darbinieki, gan Pārtikas un Veterinārais dienests, veicot pārbaudes. Ārkārtīgi reti, cilvēciskā faktora dēļ, var gadīties nepamanīt un neizņemt no plaukta kādu preci. Tādos gadījumos pircējiem atvainojamies, atgriežam atpakaļ naudu vai citādi kompensējam zaudējumus.

Jūsu gadījumu diemžēl izvērtēt nevaram, jo sūdzība nav konkrēta. Mīļi lūdzam nākamreiz pievienot foto attēlu, lai izvērtējam situāciju.

Cieņā,
ELVI.

O

K Kristīn 11.04.2019
Lēna apkalpošana

Divas kases strādā,rindas garas līdz pusveikalam. Vai tiešām nevar atvērt vairākas kases,vai kasieres nevar pakustēties ātrāk?! Bruņurupuča ātrumā apkalpošana!