www.sudzibas.lv ELVI Krāpšana

ELVI - Krāpšana

Iesaku ļoti uzmanīties iepērkoties Elvi pārtikas veikalā tēriņu iela 62. Pēdējās četras reizes, kad esmu iepērcies pie kases ir izdota mazāka summa nekā čekā ir uzrādīts. Izdotās summas starpība ir robežās no 3 līdz 1 EUR. Kasieres čeku arī izsniedz tikai pēc paša pircēja pieprasījuma.
Tēriņu iela 62

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 23.11.2016

Labdien!

Paldies par informāciju. Lūdzu, pieņemiet mūsu atvainošanos. Šī ir ļoti nopietna situācija - vai varam palūgt Jūs ierasties personīgi pie veikala vadītāja, lai izrunātu situāciju detalizētāk un saprast, kas bija pārdevējs, kas šādi rīkojas? Par tikšanos var vienoties, zvanot uz 27 84 28 46.

Gaidīsim un mēģināsim atrisināt šo situāciju.

Cieņā,
SIA ELVI Latvija komanda

R roste 13.12.2016

13.12.2016. plkst 12.59 (pēc čeka), iepērkoties šajā pašā veikalā, nav nomainītas cenas vairākiem produktiem. Pērkot citronu,piemēram, uzrādīta cena lieliem burtiem- 1.35 EUR, pie kases, apskatot čeku, redzu, ka cena par kg norādīta- 1.79 EUR. Atbilde: tā uzrāda EKA, paskaidrojums: jāskatās pašiem, līdz kuram datumam atlaide.Tiešām- maziem burtiem rakstīts- līdz 12.12.2016. Atvainojiet, cenu zīme nav noņemta līdz plkst.12.59!!! Greifrūtiem arī akcijas cena atstāta utt. Tā arī ir apzināta klientu krāpšana!