www.sudzibas.lv ELVI Krāpšana

ELVI - Krāpšana

Sveiki! Sestdienas vakarā 09.04.201 6 apmēram no plkst. 19.30-20.30 pirku preci alkoholu Brendijs J.P.Chenet XO akcijas prece, samaksāju ar karti 10.99, biju jau nospiedusi kodu, izņēmu karti, bet Pārdevējs, jauns vīrietis, teica ka pa ātru izņēmu karti un jāsamaksā vēlreiz, tā arī izdarīju, čeku diemžēl nepaņēmu, bet savā bankas izrakstā skatos, ka man 2 reizes ir novilkta šī summa -10.99. Vēlos pasūdzēties par šo jauno puisi, kas strādā Avotu iela 48 Elvi veikalā par pārdevēju, ne tikai viņš apkrāp daudzus cilvēkus, bet runā nepieklājīgā tonī ar pircējiem, un izsaka personīgas piezīmes.

D Dontkillmyvibe 11.04.2016

Tas ar gaišiem matiem vai tumšiem?

M Madara K 12.04.2016

Gaišiem

alergologs 12.04.2016

kasieris var ar skaidru naudu apčakarēt, no kartes darījumiem viņam nav labuma. gan jau vienkārši tizli pirksti.
ar čeku jāiet uz veici skaidroties gan jau.

D Dontkillmyvibe 12.04.2016

Kā tad nav labuma? Var iebāzt pudeli kabatā.

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 13.04.2016

Labdien, Madara!
Noskaidrojām Jūsu situāciju. Pārbaudot pārdošanas datus konstatētājām, ka pārdota ir tikai viena pudele. Lūdzam Jūs sazināties ar savu apkalpojošo banku, jo šobrīd no mūsu puses prakstiski neko vairs nevaram izdarīt, jo banka liedz trešajai personai (kas šajā gadījumā esam mēs) iesaistīties konta darījumos.
Protams, mēs pārrunāsim arī radušos situāciju ar pārdevēju un mēģināsim saprast radušos pārpratumu, taču darījums netiek uzskatīts par notikušu, kamēr čeks nav iznācis no kases. Acīmredzot, šoreiz radās kāda sistēmas kļūme. Noteikti šo situāciju izanalizēsim un darīsim visu iespējamo, lai šādi pārpratumi neatkārtotos.
Mēs pārbaudījām pirkumu atskaites, kurās skaidri redzams, ka nekādas finanšu manipulācijas nav veiktas.
Sirsnīgi atvainojamies Jums par radušos pārpratumu un ceram, ka šis starpgadījums neliks Jums vilties un Jūs arī turpmāk iepirksieties Elvi veikalos.

Elvi! Par savējiem.