www.sudzibas.lv ELVI Krāpšana

ELVI - Krāpšana

Sveiki!
Vakar iepirkos Elvī veikalā, vēlējos nopirkt dzērienu, kurš maksāja 0.89 centi. Aizejot pie kases izsit citu cenu 1.35. Prasu pārdevējai, vai nebija atlaide, jo bija rakstīts cita Cena bez atlaides. Pārdevēja pateica, ka es nepareķinājot + 0.10 centus depozīta naudas. Joprojām nav tā summa, kas izsitās uz ekrāna.

Skaidrs, ir viens, ka, ja cilveks pērk daudz preces pie kases, viņs nemaz neredz ka cenu izsit citu nekā norādits pie plaukta.

Forša shēma, saņemt lielāku naudu, nekā norādits. Turpmāk rupigā verošu, kadas Cenas man izsit pie kases. Noteikti šis nav vienīgais gadijums. Paldies!

04.05.2023

Pepe58 04.05.2023

Pardeveja meloja man uz klientiem,uzksata mus par muļķiem, kuri neatceras cenas uz plaukta. Aizmālē acis ar depozīta naudu.

T taisnibascinitajs3 04.05.2023

Pēc rakstības jau var pateikt, ka esat muļķe/is, kam brīvā laika izklaide ir alkohola lietošana.

Ieteiktu pamēģināt pastrādāt kādā no lielajām tiedzniecības franšīzēm kaut reizi dzīvē, tad redzētu cik īstenībā viegli ir mainīt visam cenas vairākas reizes nedēļā, atkarībā no tā, ko mārketinga speciālisti centrālajā birojā ir sadomājuši.

Pepe58 04.05.2023

Pec varda taisnibas cin. var daudz ko pateikt par jums! Jusu briva laika pavadišana ir dumju un seklu komentaru rakstišana. Mani neinteresē viņu problemas/grutibas darbā.

Pepe58 04.05.2023

Aizejiet vel aizstāvet viņus, par velti varnut apżelosies un samaksās jums.

Tu katru ceņņiku fočē. Un jā kas, rādi pie kases. xD

S Spuris 04.05.2023

Tiešām būtu pamēģinajis pats pastrādāt viekalu tīklos tad saprastu kāds tas darbs ir ''nepateicīgs''. Parasti jau pie cenas ir noradīts datums līdz kuram darbojas atlaides.

A AntiElvi 05.05.2023

Jebkurā gadījumā, Elvim es jau sen ar līkumu! Viņu sauklis "Par sevējiem", kaut kā neatbilst viņu nenormālajām cenām! Vai arī sauklis ir "Par sevējiem lohiem"?
Drīzumā tiks izlaisti vairāki video, ar cenu salīdzinājumiem lielveikalos, kur nožēlojamais Elvi ar pārējiem bezkaunīgajiem lielveikaliem, ieņems vispretīgākā un bezkaunīgākā veikalu statusu, salīdzinot, ar Maxima un Rimi, kuri arī nav nekādi Dieva dāvanas, bet Elvi bezkaunība sit visaugstāko vilni!

H Heili789 06.10.2023

Cik precīzi! Veikals Avotu ielā izceļas ar savu darbinieku kolektīvu tā, ka pat negribas paskatīties kādas tur cenas. Atvainojos, bet pilna sirds... tur gadiem mainās kadri un stabili noturās apmēram 3 darbinieki, no kuriem 1 ir sadists, kas mīl ikdienā ar baudu sabojāt garastāvokli citiem.