www.sudzibas.lv ELVI Korektori nestrādā,vēl lūr.

ELVI - Korektori nestrādā,vēl lūr.

Man vispār nav vārdu. ar draudzeni meklējām korektoru, ko proti, atradām, vienīgais korektõrs visā veikalā. nu, pārbaudijām, nestrādā.otrs ar, 3 ar, pēctam izrādijās-visi nestrādā. lai cik arī stipri kratītu un spiestu, pilnīgi nekā!!!
bet vēl labāk, ka mums sāka sekõt apsardze. Tak uzliekat pīpinātājus!.
pilnīgi gribējās pieiet un pateikt-Mēs izskatāmies pēc zaglēm.? varbūt jūs vēl vēlaties pārbaudīt.?
izgājām, un proti, lkm viņš sāka par mums kko dirst, piegāja pie kasierēm, un kasieres baigi skatījās uz mums.
un 3.-es savu smuko penālīti, pūkaino nopirku arī Elvi, bet citā, bet šitajā Elvī-kautkāds plānais zīmuļu penālītis anime, +vēl sietiņpenāļi.
nu paldies, Elvi Pļavniekos ir BRIESMīGS!!!

K

I ieva 24.08.2008

iemacies rakstit

N Nata 25.08.2008

Vajadzēja pasaukt kadu veikala darbinieku, lai parāda, ka tie korektori darbojas. Citādi patiešam ta izskatas, ka jus paši visus viņus izmeģinajat un sabojajat. Un jūs taja gadījuma diez vai kaut ko varēsiet pierādīt. Šajā gadijuma vainīgi ne veikala darbinieki, bet korektora ražotaji. Drogas arī tadas gudrinieces staiga, kuram vajag visus tušus atvert un apskatīt, bet par to, ko viņi tad trīs reiz atrāk izžust viņi nedoma.Tam ir domāti testeri...

K Kristya. 31.08.2008

Nata-Pirmstam jau citi mani draugi kad bija iepriekšējais korektõru pievedums testēja-nu vsp nekā, bet citõs veikalõs tieši tas pats korektõrs strādāja.