Mamma 06.05.2010

Vlada naf bijusi provincijas veikalos. Elvi Jūrmalā normāls veikals.

Mamma 06.05.2010

Vlada nemak rakstit pareizi. Ko pie kases apsars piekera viskiju zogot?

J Jolka 10.11.2010

Veikals normāls, labas cenas un izvēle arī tā neko. Kasierītes it īpaši blondā gan ar padomijas laiku attieksmi pret pircēju. Ne labdien, ne paldies..Skatiens un replikas vienmēr ir nievājošas un pazemojošas. Ar tādu attieksmi pret cilvēkiem jāiet kūtis tīrīt..kaut gan arī bīstami, var kādu cūku vēl nospārdīt.

G girgjanis 04.10.2016

Es stradaju elvi veikala, esmu izbaudijis cilveku attieksmi, ja saprotu nav cenas, vai ari tas nav laika nonemtas, tas nav musu nolaidibas del, tas ir tadel ka mums dubultos loti trukst darbinieku- viens cilveks atbild par vismaz divam nodalam piem maizes nodAla un kase! jus saprotat ko tas nozime? Tev ir japaspej izlikt maize un nesdriksti pielaut lielu rindu kases, cenas ataisit laika vienkarsi nav. plusa pasi darbinieki kas atbildam par savu nodalu ir jasuta prece un dienas beigas sanemot cilveku pretenzijas sejas mimika un attieksme var but dazada. Kas so darbu dara mani labi sapratis