www.sudzibas.lv ELVI darbinieki

ELVI - darbinieki

Labdien! Ta nav sudziba bet vairak pozitiva attieksme vakar no darba ienacu elvi veikala uz tallinas 66 un piegaju pie konditorijas un mani sagaidija tik pozitiva jauna meitene un loti smuka vina manu garigo uzlaboja uz visiem 100% salidzinajuma ar citam bedigam sejam vina elviti istaro harmoniju! Meiten ar zilam acim un melniem matiem ja uzduries manam komentaram saku- ej prom no turienes tu esi par labu tam veikalam:)

E

C critical thinker 29.10.2016

kaut nu jūs apprecētos... šņuk, šņuk...

Nu vispirms, jau pilngadība jāsasniedz.

E ernests13 30.10.2016

Es esmu pilngadīgs!

Tad uz priekšu! Ja meitene Tev pacēlusi garīgo par 100% veikalā, iedomājies, kā viņa to paceltu dzīvē. Nenoguli!!!

E ernests13 30.10.2016

Mana sieva to nesaprastu:D un domāju ka viņa nemaz mani neievēroja iebēra salātus parunāja uzsmaidija un aizgāja! Bet actāja pozitīvu iespaidu! Rīt iesu vēl pēc salātiem:D