www.sudzibas.lv ELVI darbinieki

ELVI - darbinieki

veikalā "Elvi", kurš atrodas Ķekavā, tc/Liiba pirmajā stāvā - konditorejas cehā, strādā tuberkalozes slimniece, kura ir konditore. Vai vēl vēlaties ēst gardās Elvī maizītes? Viņas 8 mēnešu tuberkalozes stāvoklis bija smags, un vēljoprojām nav izārstēts. Tā kā viņa ir kaut kam pazīstama, viņu neatlaiž un visi to noklusē! Konditore regulāri iet pīpēt, protams arī neievēro higiēnu - nemazgā un nedezinficē tās, turpinājumā mīca mīklu un cep bulkas. Un tas nav viss, iebiezinātais piens, kurš atrodas ledusskapja tumšākajā stūrī, sen jau ir ar pelējuma kārtu un ar iztecējušu termiņu, bet lai neietu mīnusos, to "pa kluso" iekļauj ābolu plātsmaizes sastāvā! Ābolīši tiek griezti ar visiem tārpiņiem, lai nezustu svars!

K

D Dace 27.12.2010

Katrīna vai tik tevi neizmeta no darba, vai arī tu lūko uz šo darba vietu??

K Katrīna 28.12.2010

Es tur nekad neesmu strādājusi, to saka darbinieki, kas tur strādā. Negribiet neticiet, bet tā ir taisnība! Nu ja jums nekait bulciņa ar tuberkalozes baciļiem, tad jūs varat ne'bemt pie sirds to ko teicu.

A ale 29.12.2010

nebriinos ja taa ir taisniiba..elvi veikali pashi peec skata visi taadi noshnjurkushi un nolaisti...

H Hrjusha 29.12.2010

Neticu!

L Laura 02.01.2011

Man mamma tur stradā un ari stastīja man ka pie bulciņām slima sieviete strada, un strādā tikai tāpēc ka veikala īpašniece ir radiniece, esot slimojusi 7 mēnešus un pēc atgriežšanās veljoprojām klepo uz bulciņām virsū, kuras jūs milie laudis ar gardu muti ēdat un pat nenojaušat...Paldies temas autorei, kura pabridina cilvekus no saslimsanas

L laura 26.05.2011

Par tārpiņiem, kas ir dabīgs tas nav kaitīgs:D. Jā, un radiniece viņa ir pašiem galvenajiem priekšniekiem. Vispār, parādiet kaut vienu veikalu, kurā viss ir pilnīgi kārtibā:(! Runājot par Elvi veikaliem, ne visi ir briesmīgi, viss ir atkarīgs no vadītāja, man šķiet, ka tieši Liibas Elvi ir diezgan smuks!

A Alexa 26.05.2011

Izsauc sanitaro dienestu lai parbauda visus ledusskapju sturisus un sanitarus gramatinus! Zvani 67039702 .

A Aleksandrs 07.08.2011

Super dārga kafeijnīca - 3 kotletītes (paņemot līdzi) LVL 2, 35!