www.sudzibas.lv ELVI Cenu neatbilstība pie kases un derīguma termiņi

ELVI - Cenu neatbilstība pie kases un derīguma termiņi

Pirmo un pēdējo reizi iegriežos Elvi veikalā Tukumā. Pirmkārt Cenas neatbilst patiesībai - plauktos vienas Cenas, bet kasē izsit citas. Kad aizrādu kasierei par citām cenām. Ejam skatīties, kas nav pareizi, attaisnojās ar to, ka noteikti tā ir norādīta ar klienta karti... Es saku tur nekur nav norādītas ar klientu kartēm. Pienākam pie plauktiem un kasiere Saka - vai tās tak ir akcijas Cenas, kuras beidzās 30.11.21. Meitenes nepaspēja nomainīt. Bet veikalā kopā ar mani tikai vēl 2 klienti! Otrs. Iegādājos marinētus vistu šķiņķīšus. Jūs ko galīgi ņirgājaties? Pa vidu normāliem šķiņķīšiem iejaukti sausi, pacieti - tātad jauc kopā svaigos ar veciem... Par alu nerunāšu vispār trakums - ja pērk trīs un vairāk Cena mazāka, bet pie kases izsit atkal pavisam citu cenu. Ja padzirdēšu tādu krāpšanos turpmāk, tad iešu veikalā, iegādāšos preces un visu filmēšu. Jūs cūcīgi uzvedaties!

01.12.2021

P Pew Pew 30.01.2022

Ventspilī (Siguldas iela), ļoti bieži šādas problēmas,man gadījas tā : izvēlējos mandarīnus (akcija tikko sākas,no 20.01 līdz 26.01),panemu 3 kg,kasiere iesita bez atlaides,aizradot to ka uz cenas norādīta akcija sanēmu atbildi ka vina ir beigusies..bija 20 datums.. akcija tikko sākas,paradīju ar pirkstu ka rakstīts līdz 26..izlaboja..labi..aiz manis stāvēja kaimiņiene (72 gadi),viņa paņēma nocenotas preces (derīguma terminš beidzas),bet kasiere iesita preces pa pilno cenu,(virsu precem ir zala uzlime ar 50% atlaidi,ko jaskane ieksa),tada veida apkrapjot vinas uz 6 eiro.. pamanīju uzreiz, ka arī pati kaimiņiene,viss beidzas ar skandālu,preces protams bija pec tam ieskanētas ka tam jābūt.. bija arī gadījumi,ka ceka ir izsistas preces kuras vispar neesmu ņēmusi..vairakas kasieres tika atlaistas,bet krapniecība joprojam turpinas.

P Pifpaf2 24.03.2022

Tā viņiem laikam problēma visos Elvi veikalos. Sigulda TC Raibais suns Elvī cenas nekad neatbilst. Lai arī cik daudz reizes aizrādīts nekas nemainās . Bieži vien pat akcijas sen kā jau 2 mēnešus beigušās. Par cik strādāju šajā TC centra Elvī sanāk biežāk iepirkties un 95% procenti no visām reizēm cena kasē atšķiras no tām kas ir pie plaukta. Kā arī daudzām precēm vispār nav norādītas cenas.

Pepe58 04.05.2023

Es domāju ka pilnīgi visos elvi veikalos ir ši krapniecības shema.

Pepe58 04.05.2023

Kvalitāte elvi neatbilst augstajai cenai!

Pepe58 04.05.2023

Melošana elvi sit augstu vilni. Noteikti pie darba apmācibas, kasieres ir apmācitas labi melot.