www.sudzibas.lv ELVI Bojāta pārtika

ELVI - Bojāta pārtika

Nesen jauna tvēries veikals pie ezera. Bet jau pāris nedēļu pēc veikala atvēršanas varēja manīt, ka preču apjoms acīmredzot neatbilst patērētajam, jo augļu un dārzeņu stendi zem katras kritikas, vismaz puse no dārzeņiem iepelējuši, svaigie zaļumi atrodas nevis ūdenī, bet buntītēs mētājas uz sīpoliem.
Tā nu pirmdienas rītā (9.05.) nolēmu ka iegādāšos sveramos vistu pusspārniņus. Prasīju lai iesver 1kg, ietina man divos maisiņos, dodos pie kases, jūtu drusku tāda kā bojājuma smaka, bet par cik kasēm blakus atrodas tie jau minētie dārzeņu stendi, tad nolēmu, ka smaka no turienes. Arī pārdevēja ne vārda neteica, samaksāju un braucu mājup.Liels bija mans pārsteigums, ka mājās atpakojot spārnņus smaka mani vnk nogāza no kājām.Biju ļoti dusmīga, lai neteiktu vairāk, ka pie kases nepaņēmu čeku. Par cik veikals nav gluži pie mājām, tad arī atpakaļ braukt negribējās.
Lieki teikt, ka turpmāk šī paša veikala gaļas un dārzeņu stendiem iešu ar līkumu. Fuij.
Neticu, ka sieviete kas man iesvēra šos spārnņus nesajuta brīnišķo aromātu.

Z