LV RU
www.sudzibas.lv ELVI Augstprātīga un ignorant attieksme

ELVI - Augstprātīga un ignorant attieksme

Elvi veikalā strādā ārkārtīgi nelaipns kolektīvs - uz klienta jautājumiem neatbild, ignorē pircējus, ja tie kaut ko jautā - varētu domāt, ka viņi ir roboti, kas nemāk vispār runāt.
Katru reizi, kad tur ieeju - paliek vienkārši ļoti nepatīkami.

Agrāk iepirkos ļoti bieži šajā veikalā, bet tagad, izdaru visu ko, lai tikai tur nebūtu jāiet - dažreiz esmu spiesta kaut ko nelielu nopirkt - un tad iznāku ārā ar tik nepatīkamām emocijām - labāk vispār nebūtu gājusi.

Agrāk ļoti jauki cilvēki strādāja (lai cik nemainījās - bija laipni un patīkami) , bet tagad esošā maiņa ir tā iesēdusies, ka riebjās vispār ieiet veikalā) . Tas neattiecas uz tiem, kas strādāja vasarā - tie bija jauki jaunieši, bija prieks pie viņiem iepirkties.

Viss rajons iegūtu, ja šie darbinieki pazustu un nomainītos uz citiem! Jo citādi pret veikalu nav pretenzijas - ir uzlabojies izskats, daudzām precēm ir labas Cenas, svaigas bulciņas un garšīga kafija! Ar prieku tur ietu regulāri!

31.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Komentāri (5)

A asdasd123 31.10.2020

un es domāju , ka cilvēki iet uz veikalu , lai nopirktu edienu , šeit karaliene iet pēc kaut kādas attieksmes . aizmirstiet karalienes kundze , jūs dzīvojat austrumeiropā , kur darbinieki saņem kopeikas un neviens jums par tām kopeikām nekādu attieksmi neparadīs . laipni ludzu realitātē .

H Helsu 31.10.2020

Jus veikala runaties dodaties vai iepirkties? Kadi jautajumi jums tur darbiniekiem katru reizi uzrodas?

н НеКариньш 31.10.2020

"Agrāk ļoti jauki cilvēki strādāja (lai cik nemainījās - bija laipni un patīkami)" - - - Tas bija noladētā "krievu laikos"!
" bet tagad esošā maiņa ir tā iesēdusies, ka riebjās vispār ieiet veikalā"- laiki ir mainijušies!
"Tas neattiecas uz tiem, kas strādāja vasarā - tie bija jauki jaunieši"- Studentiem brīvdienas ir beigušies, absolventi ir aizmuka ar ļoti lielu ātrumu uz Rietumiem: tadad seit ir palikuši tikai pensionāri un krievi! Vacijā par naksts podu aizniesišanu pansionātā maksā daudz vairāk!
"Viss rajons iegūtu, ja šie darbinieki pazustu un nomainītos uz citiem! " - - Tu vai tavi radinieki negrib tur pastrādāt?

Diemžēl Latvijas tigotāji nav spējīgi maksāt adekvātas algas saviem darbiniekiem, lai tie varētu nodrošināt, ka ir "ir uzlabojies izskats, daudzām precēm ir labas cenas, svaigas bulciņas un garšīga kafija" un vēl vienlaicīgi atbildēt uz neattīstīto pircēju jautājumiem un vedot tos ekskrursijā pa veikala plauktiem.
"Viss rajons iegūtu, ja šie darbinieki pazustu un nomainītos uz citiem!" - domāju, ka viss rajons tevi nožmiegtu, ja darbinieki nomainītos un plaukti būtu pustukši, ar sakaltušām bulciņām, notecējušiem termiņiem un nenomainītām cenu zīmēm.

R Rolands Kipurs 27.12.2020

Algu pieaugums neko nemainīs. Vainīgs ir zemais izglītības līmenis pārdevēju vidū.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes