www.sudzibas.lv ELVI Attieksme

ELVI - Attieksme

Sen nebiju bijusi tā pazemota! Pēc ilgiem gadiem aizbraucu no rīgas uz ķegumu un, diemžēl, īsi pēc tam saskāros ar ļoti nepatīkami attieksmi no apsardzes un pārdevēju puses - dēļ tā, ka mēģinājām šajā karstumā veikalā atrast ledusskapi ar bezalkoholiskiem dzērieniem (kas izrādās neeksistē) tikām apsūdzēti, pie tam ļoti skaļi, par zagšanas mēģinājumu! Arī kad izskaidroju, kāpēc staigājām "bezmērķīgi" pa veikalu saņēmu tikai atteikumus un kad noreiķinājos par pirkumiem apsargs paziņoja, ka tādi kā mēs esot žurkas!

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 07.08.2018

Labdien!

Paldies, ka informējat mūs par notiekošo. Mēs atvainojamies par radušos situāciju, taču vēlētos piedāvāt savu skaidrojumu.

Ienākot veikalā, Jūsu pavadonis ielika kabatā šokolādes batoniņu Twix. Stāvot pie kases, vīrietis neizlika to ārā uz kases lentes, tāpēc pārdevēja laipni pajautāja, vai nav piemirsts samaksāt par preci.

Cilvēks, kas tālāk komentēja situāciju, nebija veikala apsargs, bet gan cits pircējs. Atvainojamies, ka viņa vārdi Jūs aizkāra.

Esat laipni aicināta izrunāt šo pārpratumu klātienē ar veikala darbiniekiem.

Cieņā,
ELVI.

A AnvoyT 01.08.2018

Acīmredzot, veikala personāls ikdienā neko citu neredz, kā tikai deģenerātus, zagļus un dzērājus. Vai arī par citu uzvedību spriež pēc sevis. Elvi, par savējiem.